40 تا 60 درصد تخفیف برای دوره های جامع

  فستیوال یلدا فقط با روزی 1000 تومان طراح وب باش - بیشتر بخوانید

سئو 90 آموزش ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و نهم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این جلسه ابتدا بخش نمایش آخرین مطالب در صفحه اصلی سایت را با هم تکمیل خواهیم کرد و بعد از آن وارد برنامه نویسی بخش نمونه کارها در قالب حرفه ای خودمان خواهیم شد

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه بیست و نهم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره سلام . به قسمت 29 از دوره آموزشی 0 تا 100 طراحی سایت شرکتی با وردپرس رسیدیم . تا این قسمت همراه ما بودید پس در ادامه چند جلسه ای که باقی مونده هم همراه ما باشید تا با هم وب سایت شرکتی شیک و حرفه ای خودمون رو پیش ببریم تا یکبار برای همیشه برنامه نویسی قسمت های کامل یک سایت شرکتی رو یادبگیریم .

از جلسه ششم ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

در این قسمت از دوره دوتا کار خیلی اساسی داریم که یکیش خیلی اساسی تره . در ابتدای جلسه وارد برنامه نویسی قسمت آخرین اخبار و مطالب در سایت میشیم . در انتهای صفحه اصلی ما قسمتی رو طراحی کرده بودیم تحت عنوان نمایش آخرین اخبار و مقالات سایت . در این جلسه اول با برنامه نویسی این شکلی برای قسمت های مختلف سایت آشنا خواهیم شد و یاد میگریم که در قسمت هایی از قالب که دسترسی مستقیم به پست ها نداریم به چه شکلی مطلب اختصاصی بسازیم .

در انتهای صفحه اصلی با هم برنامه نویسی این قسمت هارو یاد خواهیم گرفت . قسمت دوم که خیلی مهمه و خیلی از دانشجوها دوره منتظر اون بودند شروع برنامه نویسی قسمت نمونه کارها در سایت هست . ممکنه تا این قسمت خودتون هم متوجه شدین که ما قسمتی به نام نمونه کارها توی داشبورد نداریم و باید خودمون قسمت نمونه کارهارو در قالب ایجاد کنیم . خب چجوری ؟ در این جلسه یاد خواهیم کرفت که به چه شکل وارد بخش پست های وردپرس بشیم و خودمون قسمت نمونه کارهارو در داشبورد ظاهر کنیم تا مدیر سایت بتونه به راحتی وارد این بخش بشه و همه چیزی که از نمونه کارها میخواد رو ایجاد بکنه . پس در این جلسه خیلی جذاب همراه ما باشید تا یک قدم دیگه در برنامه نویسی قالب های وردپرسی حرفه ای بشید .

با تشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
آمورش طراحی قالب فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
در بهبود این مقاله شریک باشید