30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و هفتم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این قسمت از دوره آموزشی ما یک آموزش خیلی مهم داریم که در ابتدای ویدئو هم بهتون خاطر نشان می کنیم که اگر این جلسه رو بخوبی یاد نگیرید در ادامه جلسات به مشکل برخواهید خورد .

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه بیست و هفتم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز به جلسه 27 دوره آموزش 0 تا 100 طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین . خب چند قسمتی هست که بخش های برنامه نویسی رو با هم شروع کردیم و در حال داینامیک سازی قالب سایتمون هستیم تا یک سایت شرکتی خیلی فوق العاده بالا بیاریم .

در این قسمت از دوره آموزشی ما یک آموزش خیلی مهم داریم که در ابتدای ویدئو هم بهتون خاطر نشان می کنیم که اگر این جلسه رو بخوبی یاد نگیرید در ادامه جلسات به مشکل برخواهید خورد . اما به این معنی نیست که این جلسه خیلی سخته . ابن جلسه درواقع یک کلید هست که شما لازمه ابن کلید رو یادبگیرید تا در تمامی سایت های وردپرسی این تنظیمات رو روی سایت انجام بدید تا نتیجه اشتباهی براتون نشون داده نشه .

در ادامه این آموزش به سراغ برنامه نویسی صفحه اخبار و مقالات خواهیم رقت البته که در این بین چندین مورد برای برنامه نویسی قالب های وردپرسی یادخواهیم گرفت که از جمله قسمت های بخش بندی یک ماژول و همچنین برنامه نویسی بخش صفحه بندی برای محتوا هست . البته که ما سعی داریم تا قالب رو اصلا تغییر ندیم و دقیقا مطابق با طرحی که طراحی کردیم برنامه نویسی رو انجام بدیم . بنابراین یک آموزش خفن در انتهای این جلسه برای بخش برنامه نویسی صفحه بندی خواهیم داشت پبشنهاد می کنیم حتما یاد بگیرید و در همه سایت هاتون به کار ببرید .

در این جلسه حتما موارد گفته شده رو بخوبی به ذهنتون بسپارید به این دلیل که به شدت استفاده خواهیم کرد . همچنین شما هم در این جلسه و هم در جلسه بعدی با یک ترفند که بر اساس اصول قالب نویسی خود وردپرس استفاده میکنیم آشنا میشید و از این روش هم می تونید برای تسریع در روند برنامه نویسی قالب هاتون استفاده کنید .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید