30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و ششم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این جلسه علاوه بر برنامه نویسی تکمیلی قسمت صفحه جزئیات مطالب و ابزارک ها بخش مربوط به برگه های سایت رو تکمیل می کنیم ...

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه بیست و ششم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز به جلسه 26 دوره آموزش 0 تا 100 طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین .

در این قسمت از دوره آموزشی می خواهیم تا 3 قسمت خیلی مهم رو با هم برنامه نویسی کنیم . درواقع در ادامه موضوعات جلسه قبل اول به تکمیل فایل Single می پردازیم . بخش هایی هنوز در این فایل موندن که باید با هم تکمیل کنیم . ما در جلسه قبلی نیم نگاهی به قسمت ابزارک ها داشتیم و با هم یادگرفتیم که به چه شکلی باید یک محل ابزارک در قالبمون فعال کنیم تا بتونیم ابزارک هایی که وردپرس در اختیار ما قرا میده رو در داخل قالب استفاده کنیم .

خب در این جلسه همونطور که گفتیم اول وارد تکمیل کردن بخش های برنامه نویسی فایل Single.php میشیم . خب اگر یادتون باشه ما قسمتی رو در این صفحه طراحی کرده بودیم که قسمت سایدبار این صفحه می شد . خب برای اینکه بتونیم بخش هایی مثل سایدبار هارو برنامه نویسی کنیم چه چیزی بهتر از ابزارک ها ؟ پس در این جلسه هم با ابزارک ها کار خواهیم کرد .

ما در داخل ابزارک های خود وردپرس به قسمت هایی دسته بندی ها و مطالب و .. دسترسی داریم و میتونیم خیلی راحت با برنامه نویسی محل های ابزارک ها از اونها استفاده کنیم . در این جلسه همچنین علاوه بر برنامه نویسی تکمیلی قسمت صفحه جزئیات مطالب و ابزارک ها بخش مربوط به برگه های سایت رو هم باهم تکمیل میکنیم و درواقع فایل Page رو هم با هم تکمیل می کنیم و نکات لازم در مورد برنامه نویسی قسمت Single با Page رو هم با هم یادخواهیم گرفت .

در این جلسه چندتا مورد رو در کنار هم بررسی خواهیم کرد پس خواهشمندیم تا با دقت کامل این جلسه رو پیش ببرید .

سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید