30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و سوم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این قسمت از دوره آموزشی قصد داریم تا بخش مربوط به هوک در وردپرس رو باهم یادبگیریم و با قلب تپنده سایت های وردپرسی آشنا بشیم .

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه بیست و سوم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز به جلسه 23 دوره آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس رسیدیم . همونطور که دانشجوها دوره مستحضر هستند ما در دو جلسه قبل داینامیک کردن قالب رو با هم استارت زدیم و در جلسه قبلی بخوبی و بدون مشکل قالب خودمون رو به سیستم مدیریت محتوای وردپرس معرفی کردیم و ضمن اینکه برخی کارهای اولیه مثل تقسیم بندی های صفحات رو هم داخلش انجام دادیم و با برخی از توابع بسیار کاربردی آشنا شدیم .

برای اینکه قالبمون کم کم تبدیل به یک وب سایت حرفه ای و یک قالب حرفه ای بشه خیلی کارها هنوز پیش رو داریم که باید انجام بدیم و شما با تمامی قسمت های وب سایت کار کنید و داینامیک کردن قسمت های مختلف رو یاد بگیرید . در این قسمت از دوره آموزشی قصد داریم تا بخش مربوط به هوک در وردپرس رو باهم یادبگیریم .

هوک چیه ؟

دوستان عزیز شما برای برنامه نویسی داخل وردپرس نیاز دارید تا با سیستم هوک در وردپرس آشنا بشید . هوک ها درواقع بخشی هستند که به ما امکان میدن تا در وردپرس دخالت کنیم و بخش های مختلفی که نیاز داریم رو در قالب اجرا کنیم ، امکاناتی رو اضافه کنیم ، امکاناتی رو کم کنیم یا امکاناتی رو فیلتر کنیم . هوک ها متصل به فایل Functions قالب هستند رو باید با مفهوم اصلی خودشون بخوبی درک کیند . در وردپرس معمولا دانشجو ها با هوک ها مشکل دارن ولی ما در این جلسه سیستم هوک رو به نحوی به شما آموزش میدیم تا یکبار برای همیشه هوک ها رو یادبگیرید . یاد گرفتن سیستم هوک ها در وردپرس شاه کلید شما برای برنامه نویس شدن در وردپرس هست .

پس در این جلسه خیلی مهم همراه ما باشید تا یکبار برای همیشه هوک ها رو یاد بگیرید .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید