30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و دوم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این جلسه یاد خواهیم گرفت که به چه شکلی قالب خودمون رو به یک قالب وردپرس تبدیل کنیم و قالب ما هم در بخش پوسته ها نشون داده بشه و کمی روی اون کار خواهیم کرد

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه بیست و دوم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز به جلسه 22 از دوره آموزشی پروژه محور طراحی سایت شرکتی با وردپرس رسیدیم . خب در جلسه قبلی ما وارد داینامیک کردن قالب شدیم و کارهای اولیه من جمله نصب نرم افزار های مورد نیاز و همینطور نصب وردپرس رو انجام دادیم و این سیستم رو راه اندازی کردیم .

برای اینکه قالب ما هم توسط قالب های وردپرس شناخته بشه در این جلسه میخواهیم دست به کار بشیم . همونطور که ممکنه بدونید قالب هایی که روی سیستم مدیریت محتوا وردپرس اجرا میشن همگی در قسمت پوسته ها هستند و ما برای اینکه قالبی رو فعال یا غیرفعال کنیم باید به این قسمت مراجعه کنیم . اما قبل از اون لازمه تا قالب ما توسط وردپرس شناخته بشه و در این قسمت نشون داده بشه . خب در این جلسه ما با هم یاد خواهیم گرفت که به چه شکلی یک قالب که خودمون با زبان های طراحی ایجاد کردیم رو به وردپرس معرفی کنیم و این قالب هم به شکل مناسب و به عنوان یک طرح اولیه توسط وردپرس شناخته بشه .

برخی از دوستان تصور می کنند که قالب وردپرس یک چیز دیگه ای هست در حالی که همین قالب که با هم در طی 20 جلسه طراحی کردیم رو به یک وب سایت فوق العاده تبدیل خواهیم کرد . پس در این جلسه فوق العاده هم همراه ما باشید تا با هم یاد بگیریم که قالب های بی جان رو به یک وب سایت فوق حرفه ای تبدیل کنیم .

از این جلسه استارت برنامه نویسی قالب وردپرسی زده میشه و با هم قدم به قدم توابع و کدها رو یاد خواهیم گرفت . پس با قدرت از این جلسه شروع کنید تا به یک قالب نویس حرفه ای سایت های شرکتی تبدیل بشید .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید