آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه بیست و دوم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز به جلسه 22 از دوره آموزشی پروژه محور طراحی سایت شرکتی با وردپرس رسیدیم . خب در جلسه قبلی ما وارد داینامیک کردن قالب شدیم و کارهای اولیه من جمله نصب نرم افزار های مورد نیاز و همینطور نصب وردپرس رو انجام دادیم و این سیستم رو راه اندازی کردیم .

برای اینکه قالب ما هم توسط قالب های وردپرس شناخته بشه در این جلسه میخواهیم دست به کار بشیم . همونطور که ممکنه بدونید قالب هایی که روی سیستم مدیریت محتوا وردپرس اجرا میشن همگی در قسمت پوسته ها هستند و ما برای اینکه قالبی رو فعال یا غیرفعال کنیم باید به این قسمت مراجعه کنیم . اما قبل از اون لازمه تا قالب ما توسط وردپرس شناخته بشه و در این قسمت نشون داده بشه . خب در این جلسه ما با هم یاد خواهیم گرفت که به چه شکلی یک قالب که خودمون با زبان های طراحی ایجاد کردیم رو به وردپرس معرفی کنیم و این قالب هم به شکل مناسب و به عنوان یک طرح اولیه توسط وردپرس شناخته بشه .

برخی از دوستان تصور می کنند که قالب وردپرس یک چیز دیگه ای هست در حالی که همین قالب که با هم در طی 20 جلسه طراحی کردیم رو به یک وب سایت فوق العاده تبدیل خواهیم کرد . پس در این جلسه فوق العاده هم همراه ما باشید تا با هم یاد بگیریم که قالب های بی جان رو به یک وب سایت فوق حرفه ای تبدیل کنیم .

از این جلسه استارت برنامه نویسی قالب وردپرسی زده میشه و با هم قدم به قدم توابع و کدها رو یاد خواهیم گرفت . پس با قدرت از این جلسه شروع کنید تا به یک قالب نویس حرفه ای سایت های شرکتی تبدیل بشید .