آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه بیست و یکم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز به جلسه 21 از دوره آموزشی پروژه محور طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین . در این قسمت از بخش های طراحی قالب جدا میشیم و وارد بخش های داینامیک کردن قالب خودمون میشیم . خب ما در 20 جلسه قبلی تقریبا تمام بخش هایی که برای قالب شرکتی خودمون در نظر داشتیم و لازم بود رو طراحی کردیم تا در قسمت های برنامه نویسی راحت باشیم و دیگه به دنبال طراحی صفحات نباشیم . همه صفحات مثل نمونه کارها ، محصولات ، اخبار ، برگه ها و .. همگی به شکل کامل تموم شدند و آماده هستند تا برنامه نویسی بشن .

برای اینکه قالب ما شروع به کار بکنه قبل ار هرچیزی باید بتونیم بستر برنامه نویسی سمت سرور رو در سیستم خودمون مهیا کنیم و بعد از اون خود وردپرس رو هم روی سیستم خودمون نصب کنیم . در این جلسه شما یکبار برای همیشه و بخوبی نصب وردپرس روی سیستم خودتون رو یاد میگیرید و بعد از اون هیچ مشکلی در نصب این سیستم مدیریت محتوا نخواهید داشت . بعد از نصب وردپرس ما مقدمات اولیه کار رو هم فراهم می کنیم تا در جلسه بعدی قالبی که طراحی کردیم و فعلا بی جان هست رو وارد این سیستم کنیم و کاری کنیم تا قالب ما هم توسط این سیستم شناخته بشه و به اون کم کم یک قالب وردپرس گفته بشه .

خب پس در این جلسه بسیار مهم که در واقع اولین قدم هست ، با ما همراه باشید تا با هم مراحل داینامیک سازی قسمت های مختلف سایت و با هم پیش ببریم . امیدوارم تا در این دوره هر چیزی که برای قالب ها و وب سایت های شرکتی نیاز دارید رو بخوبی یاد بگیرید و در هر قسمتی که مشکل داشتید حتما با ما مطرح کنید . با تشکر سئو 90