آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه بیستم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز به جلسه 20 از دوره آموزشی پروژه محور طراحی سایت شرکتی رسیدیم . در این قسمت انشالله بخش های طراحی قالب به اتمام میرسه و از جلسه بعدی امیدواریم که وارد برنامه نویسی قالب وردپرس بشیم و قالبی که با هم طراحی کردیم رو به یک قالب وردپرس و به یک وب سایت شرکتی خوب تبدیل کنیم .

برای اینکه قالب ما تکمیل بشه صفحه جزئیات محصول که جلسه قبل با هم استازت زدیم رو در این جلسه تکمیل می کنیم . بخش های توضیحات محصول و محصولات مرتبط رو هم طراحی می کنیم تا صفحات ما در قسمت استاتیک سایت به اتمام برسه و با تمامی صفحات آماده ، وارد بخش برنامه نویسی بشیم .

همونطور که در جلسات اولیه و سرفصل های دوره هم بهتون قول داده بودیم بخش محصولات رو علاوه بر بخش نمونه کارها در این دوره بهتون آموزش خواهیم داد . قسمت مربوط به محصولات رو سعی کردیم تا با جزئیات کامل پیاده کنیم . اگر هم احیانا بخشی رو فراموش کرده بودیم حتما در بخش های برنامه نویسی به همراه کدنویسی سمت سرور بخش ظاهر اون رو هم به سرعت پیاده می کنیم ولی تا جایی که امکان داشته سعی کردیم تا بخش هارو به شکل کامل پیاده کنیم . این دوره یکی از دوره های آموزشی خیلی جذاب در سایت ما خواهد بود پس همراه ما باشید و از آموزش هایی که در این دوره خدمتتون ارائه خواهد شد نهایت استفاده رو داشته باشید .

ما سعی کردیم تا شما به راحتی بتونید پس از اتمام این دوره هر نوع وب سایت شرکتی رو با بخش های دلخواه پیاده کنید . تمام توجه خودتون رو از جلسه بعد به بخش های برنامه نویسی منعطف کنید تا انشالله به سرعت این دوره رو با هم به پایان ببریم . با تشکر سئو 90