30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه نوزدهم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این جلسه از دوره آموزشی صفحه جزئیات محصول را شروع می کنیم و بخش هایی را تکمیل می کنیم ... این قسمت ها شامل بخش گالری محصول و شناسنامه محصول است .

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه نوزدهم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز به قسمت 19 از دوره جامع طراحی سایت شرکتی با وردپرس رسیدیم و از این قسمت قرار هست تا وارد طراحی یکی از بخش های مهم دیگه در قالبمون بشیم که صفحه مربوط به جزئیات محصولات در سایت هست . همونطور که در ابتدای دوره هم بهتون قول داده بودیم در این دوره بخش مربوط به محصولات را هم در سایت خواهیم داشت .

برای اینکه قالب ما تکمیل بشه تقریبا 2 جلسه بیشتر نمونده . این جلسه و انشالله جلسه بعدی بخش های مربوط به طراحی کلی قالب تموم میشه . اگر هم احیانا بخشی جا مونده باشه اونرو سریعا در قسمت های داخلی طراحی خواهیم کرد . ما بخش طراحی صفحه جزئیات محصولات رو در 2 جلسه طراحی خواهیم کرد . در این قسمت یکی از بخش های اصلی که مربوط به گالری تصاویر هست رو طراحی می کنیم .

بخش گالری باید حتما در بخش محصولات وجود داشته باشه . این بخش گالری رو با استایل خاصی طراحی خواهیم کرد البته بسیار سریع . ما برای طراحی بخش گالری از دوتا پلاگین استفاده می کنیم یکی که مربوط به پلاگین اسلایدر هست که همون Owl بود و قسمت دوم هم مربوط به  پلاگین FancyBox هست که قسمت نمایش تصاویر به شکل لایت باکس رو برای ما ایجاد خواهد کرد پس در این جلسه کار با این پلاگین محبوب جی کوئری رو هم با هم یاد خواهیم گرفت .

در این قسمت تقریبا نصف صفحه محصولات رو پباده می کنیم و در جلسه بعدی هم این قسمت رو به شکل کامل به اتمام میرسونیم . طبق سرفصل بندی بخش های طراحی قالب امیدواریم در طی 20 جلسه بخش های مربوط به طراحی قالب اصلی به اتمام برسه و از قسمت 21 وارد بخش های برنامه نویسی و تبدیل قالب به یک وب سایت وردپرسی حرفه ای بشیم . پس همراه ما باشید . با تشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید