بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
پیشفروش دوره آموزش نابغه سئو پلاس در سایت آغاز شد جزئیات بیشتر 1.000.000 تومان تخفیف برای دوره از طریق اینستاگرام

جلسه هجدهم – آموزش طراحی سایت شرکتی

در این قسمت از دوره آموزشی بخش نمونه کارهای مرتبط در صفحه جزئیات نمونه کار را تکمیل می کنیم و بعد صفحه دسته بندی نمونه کارها و دسته بندی محصولات را تکمیل خواهیم کرد .

0 292
جلسه هجدهم رو با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

دوستان عزیز به قسمت 18 از دوره آموزشی سایت شرکتی با وردپرس از صفر تا صد رسیدیم . در این قسمت از دوره آموزشی جامع ، اولا بخش مربوط به نمونه کارهای مرتبط در صفحه جزئیات نمونه کارهارو تکمیل می کنیم و سپس میریم سراغ طراحی صفحات دسته بندی نمونه کارها و دسته بندی محصولات .

از جلسه ششم ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

برای اینکه قالب ما تکمیل بشه نیاز داریم تا دوتا صفحه خیلی مهم در قالب رو تکمیل کنیم . یکی مربوط به صفحه نمایش دسته بندی نمونه کارها هست و دیگری مربوط به صفحه نمایش دسته بندی محصولات . در صفحه مربوط به دسته بندی نمونه کارها ، وقتی کاربر وارد دسته بندی خاصی از نمونه کارها میشه ، باید تمامی نمونه کارهایی که به این دسته بدی مربوط هستند رو ببینه .ضمن اینکه برای محصولات هم به همین ترتیب هست و وقتی کاربر روی دسته بندی محصولات کلیک می کنه باید بتونه وارد صفحه دسته بندی محصولات بشه و تمامی محصولاتی که در این دسته بندی هستند رو مشاهده کنه .

چون ما قسمت نمونه کارها و محصولات رو در قالب داریم طبق اصول برنامه نویسی قالب های وردپرس لازمه تا دو صفحه دسته بندی نمونه کارها و محصولات رو هم تکمیل کنیم . همونطور که جلسه قبلی گفته بودیم بخش مربوط به محتوای مرتبط خیلی مهمه پس در ابتدای این جلسه این بخش رو در صفحه جزئیات نمونه کار تکمیل می کنیم .

طراحی قسمت مربوط به دسته بندی نمونه کارها و محصولات طبق برنامه نویسی اصولی قالب های وردپرسی طراحی میشن و ما از قالبی که در صفحه اصلی برای بخش نمونه کارها و محصولات استفاده کرده بودیم در این صفحات استفاده می کنیم . پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا این صفحات را هم سریع تکمیل کنیم .

با تشکر سئو 90 | دوره آموزشی طراحی سایت شرکتی با وردپرس

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود