بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید " شاهکار تولید محتوا " برای علاقمندان به سئو ، جزئیات دوره

جلسه هجدهم – آموزش طراحی سایت شرکتی

در این قسمت از دوره آموزشی بخش نمونه کارهای مرتبط در صفحه جزئیات نمونه کار را تکمیل می کنیم و بعد صفحه دسته بندی نمونه کارها و دسته بندی محصولات را تکمیل خواهیم کرد .

0 320
جلسه هجدهم رو با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

دوستان عزیز به قسمت 18 از دوره آموزشی سایت شرکتی با وردپرس از صفر تا صد رسیدیم . در این قسمت از دوره آموزشی جامع ، اولا بخش مربوط به نمونه کارهای مرتبط در صفحه جزئیات نمونه کارهارو تکمیل می کنیم و سپس میریم سراغ طراحی صفحات دسته بندی نمونه کارها و دسته بندی محصولات .

از جلسه ششم ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

برای اینکه قالب ما تکمیل بشه نیاز داریم تا دوتا صفحه خیلی مهم در قالب رو تکمیل کنیم . یکی مربوط به صفحه نمایش دسته بندی نمونه کارها هست و دیگری مربوط به صفحه نمایش دسته بندی محصولات . در صفحه مربوط به دسته بندی نمونه کارها ، وقتی کاربر وارد دسته بندی خاصی از نمونه کارها میشه ، باید تمامی نمونه کارهایی که به این دسته بدی مربوط هستند رو ببینه .ضمن اینکه برای محصولات هم به همین ترتیب هست و وقتی کاربر روی دسته بندی محصولات کلیک می کنه باید بتونه وارد صفحه دسته بندی محصولات بشه و تمامی محصولاتی که در این دسته بندی هستند رو مشاهده کنه .

چون ما قسمت نمونه کارها و محصولات رو در قالب داریم طبق اصول برنامه نویسی قالب های وردپرس لازمه تا دو صفحه دسته بندی نمونه کارها و محصولات رو هم تکمیل کنیم . همونطور که جلسه قبلی گفته بودیم بخش مربوط به محتوای مرتبط خیلی مهمه پس در ابتدای این جلسه این بخش رو در صفحه جزئیات نمونه کار تکمیل می کنیم .

طراحی قسمت مربوط به دسته بندی نمونه کارها و محصولات طبق برنامه نویسی اصولی قالب های وردپرسی طراحی میشن و ما از قالبی که در صفحه اصلی برای بخش نمونه کارها و محصولات استفاده کرده بودیم در این صفحات استفاده می کنیم . پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا این صفحات را هم سریع تکمیل کنیم .

با تشکر سئو 90 | دوره آموزشی طراحی سایت شرکتی با وردپرس

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود