آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه شانزدهم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز به قسمت شانزدهم از دوره طراحی سایت شرکتی با وردپرس رسیدیم . داخل این قسمت وارد یکی از بخش های مهم سایت میشیم که طراحی بخش صفحه جزئیات نمونه کارها هست . همونطور که در ابتدای دوره هم گفتیم بخش های نمونه کار یکی از مهم ترین قسمت ها در سایت های شرکتی هست و باید توجه خاصی روی این قسمت داشته باشیم . از این جهت ما توجه خاصی روی این قسمت خواهیم داشت .

برای اینکه قالب ما در این صفحه جلوه قشنگی داشته باشیم قصد داریم تا استایل قشنگی برای این صفحه طراحی کنیم . بخش نمونه کارها در قالب از چندین قسمت تشکیل میشه . بخش مربوط به جزئیات نمونه کار که از مهم ترین بخش ها هست . برای مثال پروژه در چه تاریخی اجرا شده ، مساحت ، مجری ، و … همگی میتونن از جزئیات نمونه کار یا پروژه باشن .

بخش بعدی که خیلی مهمه قسمت مربوط به گالری تصاویر هست که در قالب ما چون یک شرکت طراحی داخلی مد نظر هست باید این قسمت خیلی شیک طراحی بشه . قسمت گالری تصاویر برای ما در این قالب خیلی مهمه پس سعی می کنیم تا قالب خیلی تمیزی برای این صفحه در کل بسازیم . بخش های دیگه ای مثل دسته بندی نمونه کار ، نمونه کارهای مرتبط و …. هم از بخش هایی هستد که داخل این صفحه اونهارو طراحی خواهیم کرد .

نکته مهمی که در هر جلسه اونرو تکرار می کنیم این هست که سعی کنید چارچوب کلی وب سایتتون رو از اون شکل کلی خودش خارج نکنید وطرح بندی ، رنگ بندی و .. رو در تمام سایت مد نظر داشته باشید .

قسمت اول طراحی این صفحه رو در این بخش طراحی می کنیم و تکمیل این صفحه میمونه برای جلسه بعدی .