30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه پانزدهم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این جلسه قسمت مربوط به برگه های سایت رو با هم تکمیل می کنیم و صفحه جزئیات مطلب رو هم تکمیل می کنیم ... پس سریع همراه ما باشید

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه پانزدهم ( پیش نمایش )

دوستان و همراهان دوره پروژه محور طراحی سایت شرکتی با وردپرس به قسمت 15 از دوره رسیدیم . در این قسمت بخش برگه های سایت رو با هم به شکل کامل طراحی می کنیم . البته ما در جلسه قبل ، قسمت های مربوط به صفحه جزئیات مطالب رو تا حد زیادی طراحی کردیم در این جلسه تنها بخش های اشتراک مطالب و فرم جستجو مونده بود ، اونهارو هم در این قسمت سریع تکمیل می کنیم .

برای اینکه قالب ما طبق همون اصول برنامه نویسی قالب های وردپرسی پیش ببریم استایل بخش برگه هارو متناسب با بخش جزئیات مطالب پیش میبریم . البته که شما می تونید برای بخش برگه ها از استایل های متفاوتی هم استفاده کنید . ما دقیقا همه این بخش هارو در قسمت های برنامه نویسی بهتون توضیح خواهیم داد پس نگران نباشید . در این قسمت بخش های اشتراک مطالب در شبکه های اجتماعی که یکی از بخش های مهم برای سئو هم هستند رو سریع در یک قالب شیک تموم می کنیم و بخش فرم جستجوی مطالب رو هم متناسب با استایل کل قالبمون تنظیم می کنیم .

در نهایت بخش مربوط به برگه هارو تکمیل می کنیم . یکی از برگه هایی که برای همه قالب ها استفاده می کنیم قالب برگه خالی برای سایت هستند که از این برگه ما در سایت استفاده های زیادی می کنیم . سعی کنید تا قالبتون رو در هرجلسه پا به پای ما پیش ببرید تا بتونید سریع سایت خودتون رو تکمیل کنید .

بخش برگه ها که همون بخش Page ها هستند و در قالب ها دو حالت دارند و ما در این جلسه بیس هر دو حالت رو ایجاد می کنیم تا در بخش های برنامه نویسی راحت باشیم . پس خیلی سریع این جلسه رو هم به پایان ببرید تا کم کم وارد طراحی صفحات مربوط به نمونه کارها و محصولات بشیم .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید