30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه چهاردهم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این قسمت از دوره جامع طراحی سایت شرکتی ، بخش مربوط به صفحه جزئیات مطالب رو به شکل کامل طراحی خواهیم کرد که استایل خیلی شیک و زیبایی داره .

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه چهاردهم ( پیش نمایش )

دوستان و همراهان عزیز دوره آموزشی طراحی سایت شرکتی با وردپرس به قسمت 14 از دوره رسیدیم . در این قسمت وارد طراحی یکی از بخش های جذاب قالب میشیم که بخش جزئیات مطالب هست . کاربران وقتی در صفحه اصلی یا صفحات دسته بندی و برچسب و جستجو روی مطالب کلیک می کنند لازمه تا بتونن وارد صفحه جزئیات بشن و محتوای کامل مطلب رو مشاهده کنن .

برای اینکه قالب ما بدنه و چارچوب اصلی خودش رو حفظ کنه لازمه تا قالب بندی و رنگ بندی این قسمت رو خیلی تمیز و البته هماهنگ با کل قالب طراحی کنیم پس در این جلسه خیلی مرتب و حساب شده روی استایل این صفحه کار خواهیم کرد . صفحه جزئیات مطالب یکی از صفحات اصلی در قالب های وردپرس هستند که باید حتما طراحی بشه .

استایل این صفحه کاملا سلیقه ای هست . البته برای دوستانی که قالبشون رو دقیقا عین قالب ما پیش میبرن لازمه گفت که آیتم های صفحه جزئیات مطالب باید کامل ایجاد بشن . بخش هایی همچون نام نویسنده ، تاریخ انتشار ، عنوان مطلب ، محتوا ، تصویر ، دسته بندی ، نظرات و .. حتما باید در این صفحه تنظیم شوند .

در قالب هاتون دقت کنید که کاربر رو در اول صفحه زیاد درگیر نکنید . به همین خاطر ما طبق استایل قالب هایی که تاکنون دیده ایم عمل نکردیم و همانند استایل سایت خودمون تصویر شاخص مطالب رو در قسمت سایدبار سایت قرار دادیم . البته عرض کردیم که قالب این قسمت کاملا دلخواه هست ولی ما سعی می کینم تا با در نظر گرفتن تمامی فاکتور ها استایل این بخش ها رو تکمیل کنیم . استایل این صفحه تقریبا در این جلسه به اتمام میرسه ولی دو بخش مربوط به اشتراک مطلب و جستجو مطالب رو هم در جلسه بعدی سریع تکمیل می کنیم .

پس در این قسمت هم همراه ما باشید . با تشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید