آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه دوازدهم ( پیش نمایش )

به قسمت دوازدهم از دوره آموزشی طراحی وب سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین . در این جلسه سعی می کنیم تا قسمت های مربوط به طراحی صفحه اصلی رو با طراحی بخش فوتر به اتمام برسونیم . قسمت فوتر در همه وب سایت ها بخش انتهایی سایت است و در این جلسه هم بخش فوتر به شکل کامل تموم میشه .

بخش مربوط به فوتر در این دوره طراحی متناسبی با قالب خودمون باید داشته باشه . رنگ بندی ، استایل بندی و طرح بندی فوتر وب سایت باید متناسب با طرح کلی سایت ما باشه ، با توجه به اینکه رنگ کلی وب سایت ما روی طیف های رنگ مشکی و طوسی هست پس به همین خاطر باید رنگ این قسمت هم در طیف های مشکی و طوسی باشه .

البته یکی از نکات مهم در فوتر این هست که طیف رنگی متون داخل فوتر هم با پس زمینه تناسب داشته باشه . اگر طیف رنگی فوتر ما روی رنگ مشکی است نباید متون داخل فوتر بسیار رنگ روشنی داشته باشند و رنگ متون در طیف نزدیک به رنگ فوتر باشد . در این بخش چندین نکته خیلی مهمی در مورد طراحی فوتر وجود داره . استفاده از رنگ پس زمینه یکنواخت برای قسمت هایی همچون فوتر معمولا دیگه کاربرد نداره و سعی می کنیم تا به کمک تصاویری جذاب تر ، وجه فوتر سایت رو قشنگ تر کنیم .

ما در داخل دوره طراحی سایت فروشگاهی بخشی تحت عنوان مگا فوتر را طراحی کردیم که به شدت توصیه کردیم تا بخش فوتر را بخشی بی اهمیت تلقی نکنید و همیشه وقت مناسبی را برای طراحی این قسمت در نظر بگیرید . ما هم در این جلسه با اینکه کمی مدت زمان ویدئو طولانی شد ولی سعی کردیم تا طراحی خوب و مناسبی برای قالب درنظر بگیریم .

پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا صفحه اصلی وب سایت را با هم به اتمام برسانیم . با تشکر سئو 90