آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه یازدهم ( پیش نمایش )

جلسه یازدهم رو با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

به قسمت یازدهم از دوره آموزشی طراحی سایت شرکتی با وردپرس رسیدیم . در این قسمت یکی از بخش ها مهم در قالب رو با هم طراحی و تکمیل خواهیم کرد که قسمت مربوط به نمایش جدید ترین محصولات در سایت هست . قبلا هم در سرفصل ها قول داده بودیم که قسمت معرفی محصولات رو به شکل کامل  بدون نیاز به افزونه داخل سایتمون طراحی خواهیم کرد .

از جلسه ششم ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

بخش مربوط به نمایش آخرین محصولات در صفحه اصلی رو با قالبی شیک و افکتی زیبا طراحی خواهیم کرد . این قسمت در قالب اسلایدر نیست و استایلی ساده داره به این دلیل که تعدد استفاده از اسلایدر در صفحه اصلی باعث خارج شدن فضای سایت از حالت اصلی خودش میشه .

در این قسمت ما 4 محصول از آخرین محصولات سایت رو نمایش خواهیم داد . طراحی این بخش ساده هست ولی افکتی خیلی جذاب و کاربر پسندی روی اون اعمال خواهد شد . در قسمت های برنامه نویسی ما با جزئیات کامل این قسمت رو برنامه نویسی خواهیم کرد تا مدیر سایت بتونه بدون کوچکترین مشکل ، تمامی محصولات خودش رو در قالبی بسیار شیک و زیبا در سایت معرفی کنه . این بخش یکی از قسمت هایی هست که در تمامی سایت های شرکتی با افرونه فروشگاه ساز ووکامرس ایجاد شده اما در این دوره شما خیلی راحت آموزش میبینید که به چه شکلی بخش محصولات رو در یک بستر سبک روی سایت خودتون برنامه نویسی کنید .

در این جلسه هم همراه ما باشید تا بخش جدیدترین محصولات در صفحه اصلی رو با هم به اتمام برسونیم . توجه هم داشته باشید که تصاویر یکی از بخش هایی هستند که روی زیبایی قالب ما خیلی تاثیر دارند . پس سعی کنید برای تمامی قسمت ها از تصاویر خیلی خوب استفاده کنید تا وجه سایت ما خراب نشه . با تشکر گروه آموزشی سئو 90 | دوره طراحی سایت شرکتی