آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه دهم ( پیش نمایش )

به قسمت دهم از دوره فوق العاده جامع آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین . در این جلسه از آموزش هامون یکی دیگه از بخش های بسیار جمع و جور رو با هم طراحی خواهیم کرد که قسمت مربوط به نظرات کاربران و مشتریان سایت هست .

بخش مربوط به نظرات کاربران و مشتریان هم یکی از بخش هایی هست که ممکنه در ابتدای شروع به کار سایت وجود نداشته باشد اما بعدا و پس از رشد کسب و کار این بخش هم در قالب سایت فعال شود . این بخش را در قالب یک اسلایدر زیبا با هم طراحی خواهیم کرد . البته که اسلایدر بودن این نوع بخش ها بسیار تاثیر گذار است و وجه منظم سایت را حفظ خواهد کرد .

نظرات مشتریان با توجه به نوع کاربری سایت ممکن است بسیار مهم باشد . همیشه رضایت مشتریان یکی از فاکتور های بازاریابی و جذب مشتری است . طراحی این قسمت داخل سایت می تواند بسیار مهم باشد . در این قالب طبق سرفصل ها این بخش را باید طراحی کنیم . البته این بخش قسمتی است که به تعداد 5 – 6 نظر را در این بخش به نمایش خواهد گذاشت و بعدا صفحه خاصی برای نمایش همه نظرات مثل مطالب و … وجود ندارد پس یک بخش کلی در صفحه اصلی سایت خواهد بود .

برای این قسمت البته که تصاویر مشتریان را هم خواهیم داشت و باید تصاویر خوبی هم انتخاب شود تا وجه سایت به هم نریزد . البته که تصویری که در این قسمت ما در نظر گرفتیم یک تصویر پیشفرض است و شما برای آن دست از مشتریان که علاقه ای به انتشار تصویر خود ندارند می توانید از این تصویر استفاده نمائید .

پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا این قسمت را با هم به اتمام برسانیم . با تشکر سئو 90