30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه اول – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : خب جلسه اول و قدم اول از دوره طراحی سایت شرکتی با وردپرس رو با هم شروع می کنیم . در این جلسه ابتدا فایل های مورد نیاز برای شروع پروژه رو دانلود و بعد روی صفحات اولیه کار می کنیم .

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه اول ( رایگان )

با سلام خدمت شما دوستان عزیز وب سایت سئو 90 . دوستان خوب به اولین جلسه و اولین قدم از دوره آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش آمدید . این جلسه اولین گام و ستون های اولیه برای شروع پروژه جامع ما هست . در این قسمت قبل از هرچیزی فایل های مورد نیاز برای پروژه رو با هم دانلود می کنیم و بعد اونهارو به پروژه مون اضافه می کنیم .

چندین نکته بسیار مهم در مورد قدم اول هر پروژه ای وجود دارد که ما تقریبا در تمامی دوره ها این نکات را به دانشجوهای دوره گوشزد می کنیم . همیشه می دانید که قدم اول در تمام دوره ها بسیار مهم است . اگر از همین ابتدا قدم های خود را درست برنداریم تا انتهای پروژه در مشکل خواهیم بود .

پس حتما در همین ابتدای دوره با دقت کامل وارد آموزش شوید و نکاتی که به شما عزیزان آموزش داده می شود را بخوبی فرا بگیرید .

این دوره یکی از دوره های فوق العاده جامع در سایت ما هست و مطمئن باشید در این دوره تمامی مواردی که برای طراحی یک سایت شرکتی نیاز است را آموزش خواهید دید . در این دوره سعی بر این شده است تا تمامی مواردی که ممکن است در یک وب سایت شرکتی وجود داشته باشد برای شما عزیزان آموزش داده شود .

البته که ما همیشه همه چیز را نمی دانیم و البته که در انتهای دوره بخشی را برای استفاده از نظرات دانشجویان درنظر خواهیم گرفت تا اگر قسمت هایی هم نیاز بود در سایت تکمیل شود را به این دوره اضافه کنیم تا دوره ما از هر نظر کامل باشد .

این دوره تا چندین قسمت به شل رایگان در خدمت شما عزیزان قرار گرقته است تا کیفیت دوره را مشاهده نمائید . در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی یا داشتن سوال در هر یک از جلسات ، در بخش مربوط به همان جلسه با ما مطرح نمائید . با تشکر گروه آموزشی سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید