آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس

آموزش جامع طراحی سایت شرکتی ، دوره ای با کامل ترین سرفصل ها ، آموزش از 0 تا 100 در قالب طراحی و برنامه نویسی وب سایت شرکت طراحی دکوراسیون داخلی ، با قالبی شیک و برنامه نویسی فوق العاده تخصصی و روان .

دوستان عزیز این دوره با چندین هفته صرف زمان برای شما آماده شده است . سرفصل هایی که در این دوره برای شما عزیزان تدریس خواهد شد تقریبا تمامی مواردی هستند که در تمامی سایت های شرکتی به شکل پراکنده وجود داشتند و ما تمامی آنها را در قالب این دوره برای شما آماده کردیم . در ابتدای دوره هم خدمتتان عارض شدیم که شما این دوره را فقط یکبار کافیست مطالعه کنید .

ما در ابتدای تمامی دوره ها خدمتتان عرض می کنیم که شما با مطالعه دوره ما آماده ورود به بازار کار هستید . گرچه قبلا دو دوره فوق العاده جامع در قالب طراحی سایت املاک (فوق تخصصی) و دوره طراحی سایت فروشگاهی در سایت ارائه شده اند ، اما دوره های سایت سئو 90 در قالبی آموزش داده می شوند که شما با مطالعه هر یک از دوره ها ، می توانید در مدت زمانی خیلی کوتاه ، پیشرفت بسیار زیادی داشته باشید و با کمی تمرین و تکرار به راحتی هر وب سایتی در این زمینه را طراحی کنید سپس به راحتی آماده ورود به بازار کار هستید . البته همیشه هم خاطر نشان کرده ایم که تمرین و تکرار قدم اصلی شما در کسب مهارت است با وجود اینکه هر چیزی که نیاز داشته باشید را در این دوره ها برای شما آموزش داده باشیم .

ویدئو معرفی دوره

دوره ما در همین ابتدا ورود به بازار کار را برای شما تضمین می کند خرید آنلاین این دوره

پیشنیاز ها

  • آشنایی مقدماتی با Html و CSS
  • آشنایی مقدماتی با وردپرس و طراحی قالب وردپرس ( درصورتی که با وردپرس آشنایی نسبی ندارید ” دوره قدم اول وردپرس ، و برای یادگیری کدنویسی پایه وردپرس ، ” دوره وردپرسی شو ” را مطالعه کنید که هر دو رایگان هستند )
  • آشنایی مقدماتی با PHP

ما در این دوره سعی کردیم تا حداقل پیشنیاز ها را داشته باشیم و شما با دانستن مواردی که در بالا ذکر شدند بتوانید دوره را شروع کنید . در مورخه 99.8.15 این دوره استارت زده شده است و قبل از شروع دوره با یک ماه صرف زمان ، سرفصل های بسیار خوبی ، هم برای بخش های برنامه نویسی و هم برای بخش ها طراحی جمع شدند تا واقعا دوره ما لیاقت عنوان ” جامع و ویژه بازار کار ” را داشته باشد . شما می توانید چندین قسمت از دوره را به شکل تماما رایگان در سایت مشاهده نمائید و با کیفیت دوره و سرفصل های آن بخوبی آشنا شوید . البته که ما همه چیز را نمی توانیم بدانیم . به همین دلیل در انتهای دوره قسمتی را اختصاص خواهیم داد برای استفاده از نظرات دانشجویان دوره ، تا در قالب چندین قسمت ، بخش هایی که مد نظر دانشجویان دوره بودند و احیانا در این دوره تدریس نشدند را هم به دوره آموزشی خودمان اضافه کنیم .

این دوره تماما متعلق به خود شماست . در ابتدای دوره گفتیم که این دوره را کافیست یکبار بخوانید و اگر در زمینه برنامه نویسی قالب وردپرس در نقطه 0 هستید به نقطه 80 برسید . این یک شعار نیست و عملا این حرف را در طول دوره تجربه خواهید کرد . اگر برای بخش هایی نیاز به توضیح بیشتر بود ، توضیحات بیشتری ارائه شده است و اگر بخشی نیاز به آموزش داشت ، اموزش آن قسمت به شکل رایگان در سایت قبلا خدمتتان ارائه شده است . پس با خیالی راحت دوره را شروع کنید .

فصل 1 ، طراحی صفحه اصلی سایت
 معرفی دوره و سرفصل های کلی19 دقیقه
 1

دانلود فایل های مورد نیاز پروژه و ساخت صفحات اولیه

ویدئو کامل14 دقیقه
 2

ساخت منو اصلی به صورت سه سطحی

ویدئو کامل22 دقیقه
 3

طراحی اسلایدر اصلی

ویدئو کامل17 دقیقه
 4

آموزش کامل OwlCarousel

ویدئو کامل20 دقیقه
 5

تکمیل اسلایدر و شروع بخش معرفی

ویدئو کامل23 دقیقه
 6

طراحی بخش درباره ما در صفحه اصلی

پیش نمایش18 دقیقه
 7

ساخت بخش نمونه کارها و همکاران به شکل کامل

پیش نمایش20 دقیقه
 8

طراحی بخش خدمات و شمارنده سایت

پیش نمایش19 دقیقه
 9

طراحی قسمت اخبار و مقالات صفحه اصلی

پیش نمایش17 دقیقه
 10

طراحی بخش نظرات مشتریان

پیش نمایش17 دقیقه
 11

طراحی کامل بخش محصولات در صفحه اصلی

پیش نمایش21 دقیقه
 12

طراحی کامل بخش فوتر سایت

پیش نمایش24 دقیقه
فصل 2 ، طراحی صفحات داخلی قالب
 13

طراحی صفحات اخبار ، دسته بندی و جستجو

پیش نمایش17 دقیقه
 14

طراحی صفحه جزئیات مطالب

پیش نمایش21 دقیقه
 15

طراحی کامل بخش برگه های سایت

پیش نمایش16 دقیقه
 16

طراحی صفحه جزئیات نمونه کارها

پیش نمایش24 دقیقه
 17

طراحی صفحه جزئیات نمونه کارها – بخش دوم

پیش نمایش16 دقیقه
 18

ساخت صفحه دسته بندی نمونه کارها و محصولات

پیش نمایش18 دقیقه
 19

صفحه جزئیات محصول – بخش اول

پیش نمایش21 دقیقه
 20

صفحه جزئیات محصول – بخش دوم

پیش نمایش21 دقیقه
فصل 3 ، برنامه نویسی پایه وردپرس
 21

نصب وردپرس روی سیستم

پیش نمایش15 دقیقه
 22

معرفی قالب به وردپرس

پیش نمایش25 دقیقه
 23

آموزش هوک در وردپرس

پیش نمایش30 دقیقه
 24

برنامه نویسی منو ها

پیش نمایش24 دقیقه
 25

برنامه نویسی صفحه جزئیات مطالب

پیش نمایش20 دقیقه
 26

صفحه جزئیات مطالب – بخش دوم

پیش نمایش20 دقیقه
 27

برنامه نویسی ساختاری قالب

پیش نمایش19 دقیقه
 28

برنامه نویسی جستجو ، دسته و برچسب

پیش نمایش21 دقیقه
 29

نمایش آخرین مطالب در صفحه اصلی

پیش نمایش24 دقیقه
فصل 4 ، برنامه نویسی نمونه کار و محصولات
 30

برنامه نویسی بخش نمونه کارها

پیش نمایش24 دقیقه
 31

دسته بندی نمونه کارها

پیش نمایش30 دقیقه
 32

برنامه نویسی صفحه جزئیات نمونه کار

پیش نمایش21 دقیقه
 33

استارت بخش محصولات ( اولین در وب فارسی )

پیش نمایش24 دقیقه
 34

برنامه نویسی دسته بندی محصولات

پیش نمایش15 دقیقه
 35

مطالب مرتبط ، طراحی صفحه 404

پیش نمایش24 دقیقه
 36

بخش لوگو ، بردکرامب ، فرم نظرات

پیش نمایش20 دقیقه
 37

جستجو اختصاصی برای محصول و نمونه کار

پیش نمایش17 دقیقه
فصل 5 ، برنامه نویسی CMB2 ، تکمیل پروژه
 38

شروع برنامه نویسی قسمت تنظیمات قالب

پیش نمایش17 دقیقه
 39

آموزش بخش های کلی فریم ورک CMB2

پیش نمایش35 دقیقه
 40

کدنویسی شمارنده ، خدمات ، اسلایدر ، مشتریان ، درباره ما

پیش نمایش45 دقیقه
 41

کدنویسی گالری تصاویر و ویژگی محصول و نمونه کار

پیش نمایش27 دقیقه
 42

برنامه نویسی صفحه درباره ما و اعضای تیم

پیش نمایش23 دقیقه
 43

برنامه نویسی لوگو و تنظیم استایل نطرات مشتریان

پیش نمایش18 دقیقه
 44

کدنویسی گالری تصاویر در فوتر

پیش نمایش27 دقیقه
 45

برنامه نویسی صفحه تماس ، آموزش فرم ساز

پیش نمایش27 دقیقه
 46

تنظیم  استایل صفحه درباره

پیش نمایش18 دقیقه
 47

رسپانسیو سایت – بخش اول

پیش نمایش27 دقیقه
 48

رسپانسیو سایت – بخش دوم

پیش نمایش15 دقیقه
 49

تنظیم منو رسپانسیو حرفه ای در سایت

پیش نمایش24 دقیقه
 50

کدنویسی اختصاصی برای بخش اسلایدر در انواع نمایشگرها

پیش نمایش18 دقیقه

سایت شرکتی خودت رو بساز

در دوره طراحی سایت شرکتی با وردپرس چه مواردی یاد خواهم گرفت ؟

دوستان عزیز همونطور که در بالاتر هم گفته شد ، شما وارد بهترین آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس خواهید شد . در این دوره ما تمام سعی خودمان را به کار بستیم تا شما در طی جلساتی خیلی کم ، توانایی این رو کسب کنید تا سایت های شرکتی با وردپرس را در تمامی ابعاد و همچنین خیلی راحت طراحی و برنامه نویسی کنید . سئو 90 از همان ابتدا معروف هست به دوره های جامع ، پروژه محور و متفاوت .

برنامه نویسی متاباکس ها در وردپرس ؛ برنامه نویسی تکسونومی ها در وردپرس ؛ کار با پست تایپ در وردپرس

کار با فریم ورک CMB2  استاندارد سازی قالب های وردپرسی ؛ مباحث UI , UX , رسپانسیو

غالب وب سایت های شرکتی که تاکنون شاید مشاهده کردید ، سایت هایی هستند که مثلا یک بخش هدر دارند ، یک بخش اسلایدر ، بخش معرفی خدمات ، بخش نمونه کارها و در نهایت بخش مثلا نمایش تعداد پرسنل و مطالب . در یک سایت شرکتی دیگه مثلا بخش شمارنده خدمات رو نمی بینیم ، ولی بخش اعضای تیم رو می بینیم . در وب سایت دیگری بخش نظرات مشتریان رو می بینیم و به همین ترتیبت در هر وب سایت شرکتی امکاناتی متفاوت . اما چی میشد همه اینا در یک وب سایت بود ؟

خب هدف ما در این دوره کلا چی بود ؟

اولین و مهم ترین هدف ما در این دوره ، این بود که تمامی فاکتور هایی که ممکنه در یک سایت شرکتی وجود داشته باشند رو کنار هم جمع کنیم . یعنی هر چیزی که ممکنه در یک سایت شرکتی وجود داشته باشه رو ، برای شما کنار هم بذاریم تا شما بتونید طراحی و برنامه نویسی تمامی این بخش هارو یاد بگیرید و نهایتا وقتی که وارد بازار کار شدید ، دیگه چیزی نباشه که بلد نباشید و خیلی راحت بتونید جوابگوی تقاضای مشتری هاتون باشید .

ممکنه یکی از مشتری ها در وب سایت خودش فقط بخش معرفی خدمات و نمونه کار هارو بخواد . خب شما مسلما بلد هستید و طراحی خواهید کرد . یا مثلا در شرکت یک مشتری دیگه ، ساختار شرکت به نوعی هست که نمونه کار نداره و می خواد تا محصولاتش رو داخل سایت به کاربرا معرفی کنه .

و اما بخش ویژه در آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس

دوست خوبم ؛ برای نمایش محصولات یک شرکت در وب سایت ، که قرار نیست فروشی اتفاق بیفته ، تو نیاز نداری تا افزونه فروشگاه ساز نصب کنی و حجم زیادی از کدها و صفحات اضافی مثل سبد و خرید و … را ایجاد کنی .

میتونی خیلی راحت یادبگیری که خودت بخش معرفی محصولات رو خیلی کامل با طراحی تمامی بخش ها در سایت پیاده کنی ! بخش تصویر محصول ، گالری تصاویر محصول ، دسته بندی محصول ، نظرات برای اون محصول ، محصولات مشابه ، ویژگی ها و … تماما مثل یک فروشگاه فقط بدون امکان خرید آنلاین رو در داخل سایتت داشته باشی تا خیلی سبک والبته حرفه ای سایت خودت یا مشتری خودت رو اجرا کنی . قالب وب سایت های شرکتی تنها بخش نمونه کارها رو دارند و شک نکنید که برای بخش محصولات حتما از ووکامرس و فروشگاه ساز استفاده می کنند . چون که چاره ای ندارند .

اما در این دوره تو علاوه بر برنامه نویسی بخش نمونه کارها در قالب ، یاد میگیری که به چه شکلی در داخل سایتت ، بخش محصولات رو هم خیلـــــــــــــــی کامل برنامه نویسی کنی .

این دوره چجوری پیش میره ؟

خب و اما این دوره به چه شکلی پیش خواهد رفت . خب مثل همه دوره هایی که به شکل پروژه محور در سایت سئو 90 منتشر شدن ، آموزش طراحی سایت شرکتی هم از همون ابتدا از یک صفحه خالی شروع میشه که هیچی توش نیست و قراره به یک وب سایت خیلی شیک و البته حرفه ای تبدیل بشه . ما در تمامی دوره ها بنا بر این داریم که دانشجو ها اشنایی متوسط با طراحی قالب و آشنایی متوسط با Php دارند و همین برای دوره شرکتی کافیه .

آموزش سایت شرکتی با وردپرس

اول از طراحی قالب شروع می کنیم و تمامی صفحاتی که نیاز داریم رو به شکل کامل طراحی می کنیم . اول از صفحه اصلی شروع می کنیم و بخش منو اصلی سایت رو خیلــــــــی زیبا و متناسب با رنگ بندی سایتمون طراحی می کنیم که یک بخش تمام صفحه هست و داخلش یک اسلایدر خیلی شیک داره . ضمن اینکه چندین پلاگین خیلی خوب هم در داخل این دوره یاد میگیرید در زمینه جی کوئری .

بعد از این بخش میریم سراغ طراحی بخش معرفی مدیریت در سایت ، بعد از اون بخش درباره ما که در همه سایت های شرکتی یکی از الزامات هستند . پس از این قسمت به سراغ نمایش آخرین نمونه کارها میریم و در قالبی خیلی ساده و بسیار شیک ( طراحی ساده اما تخصصی در جهت نمایش شیک ) قسمت نمایش آخرین نمونه کارهارو با هم طراحی می کنیم .

توجه کنید که قالب ما طبق اصول UI و UX طراحی میشه . بعد از بخش نمونه کار بخش همکاران که میتونه بخش برند ها و یا مشتریان هم باشه رو طراحی می کنیم . پس از این بخش میریم سراغ طراحی قسمت خدمات که عضو جدایی ناپذیر سایت های شرکتی هستند . بخش خدمات خیلی برای سایت های شرکتی مهم هست . پس از این بخش ، قسمتی داریم تحت عنوان شمارنده سایت که اطلاعاتی در قالب شماره به مشتریان و کاربران سایت نمایش خواهد داد . مثلا تعداد پرسنل ، تعداد پروژه ها ، تعداد همکاران ، تعداد نمایندگی ها و … پس از این قسمت هم بخش نمایش آخرین مطالب در سایت رو طراحی می کنیم و نهایتا بخش نطرات مشتریان و قسمت فوتر . بعد از این قسمت صفحه اصلی ما به شکل کامل تموم شده و میریم سراغ طراحی صفحات داخلی .

طراحی صفحات داخلی سایت

صفحات داخلی سایت ما در این دوره و در این وب سایت زیاد هستند . از جمله صفحات مهم در این سایت صفحه مربوط به جزئیات محصول و جزئیات نمونه کارها هستند . در صفحات نمونه کار بخش هایی مثل توضیحات ، دسته بندی نمونه کار ، جزئیات ( مثلا : سال اجرا ، متراژ ، مجری و یا هر اطلاعاتی که مربوط به نمونه کار شماست به تعداد نامحدود ) ، نمونه کارهای مشابه ، جستجو روی نمونه کارها ، نظرات نمونه کار ، گالری تصاویر و … برای نمونه کارها طراحی و برنامه نویسی خواهند شد .

برای بخش محصولات هم به همین ترتیب تمامی بخش ها مثل دسته بندی محصولات ، تصویر اصلی محصول ، گالری تصاویر محصول ، جستجوی اختصاصی روی محصولات ، محصولات مشابه ، جزئیات محصول ، نظرات محصول و … به شکل کامل طراحی و برنامه نویسی خواهد شد . در ادامه صفحاتی مثل صفحه فروشگاه که تمامی محصولات شما رو به کاربران نشان دهد و همچنین صفحه نمونه کارها که تمام نمونه کارها را به کاربران نشان دهد برنامه نویسی خواهد شد .

آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس

در قسمت مطالب سایت هم ، تمامی بخش ها برنامه نویسی خواهد شد . تصویر مطلب ، دسته بندی ، تاریخ انتشار ، مطالب مرتبط ، نظرات ، ابزارک هایی همچون دسته بندی های سایت ، آخرین مطالب سایت و .. در قالب سایدبار به شما آموزش داده خواهد شد . و بخش های دیگری که می تونید با مشاهده ویدئو پیش نمایش دوره و همچنین سرفصل های جدول بالا به همشون پی ببرید .

بخش های ویژه بعدی

خب همونطور که در ابتدا گفتیم ، ما سعی داریم تا هرچیزی که ممکنه در طراحی سایت شرکتی وجود داشته باشه به شما آموزش بدیم . یکی از بخش هایی که در سایت های شرکتی خیلی مورد توجه هست ، بخش مربوط به فرم ها هستند . ما برای شما در داخل این دوره ، دو بخش برای فرم ها آموزش دادیم . یکی برای بخش محصولات و دیگری برای بخش تماس و استعلام .

شما در قسمت محصولات در طراحی سایت شرکتی با وردپرس ، خرید آنلاین ندارید . پس باید یک راه ارتباطی بین شما و مشتری وجود داشته باشد . مشتری می تونه به شما زنگ بزنه و یا اینکه یک فرم رو تکمیل کنه و برای شما بفرسته . ما می تونیم این فرم رو در داخل صفحه جزئیات محصول قرار بدیم تا مشتری با تکمیل کردن اون فرم ، درخواست همون محصول رو برای شما بفرسته تا شما این فرم رو در بخش مدیریت دریافت کنید و با مشتری خودتون ارتباط برقرار کنید . این قسمت یک بخش ویژه در دوره طراحی سایت شرکتی با وردپرس در سئو 90 هست .

فرم های بعدی که برای تماس با مدیریت یا استعلام قیمت هم هستند در صفحات خاصی از سایت میتونن به مشتری نشون داده بشن که شما در این دوره نحوه کار با تمامی این موارد رو یاد خواهید گرفت . در کل سعی کردیم تا یک پکیج کامل به شما آموزش بدیم .

بخش هایی مثل برنامه نویسی پست متا ، متا باکس ، پست تایپ و … که در هسته برنامه نویسی وردپرس هستند تماما به شما آموزش داده خواهند شد .

فریم ورک CMB2 برای سایت شرکتی

چقدر با Cmb2 آشنا هستید ؟

یکی ار فریم ورک های بسیار پرکاربرد برای بخش های مختلف سایت های وردپرسی میتونه فریم ورک Cmb2 باشه . در آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس ما قسمت های زیادی داریم که توسط امکانات پیشفرض خود وردپرس قابل کنترل نیستند . مثلا قسمت هایی همچون بخش خدمات ، بخش همکاران و قسمت هایی مشابه که در حالت عادی در امکانات خود وردپرس وجود ندارند مگر اینکه شما از بخش Wp Customize یا همون بخش سفارشی سازی استفاده کنید و بخش های تنظیمات خاصی رو برای قالب هاتون برنامه نویسی کنید .

معمولا قالب هایی که در مخزن وردپرس ثبت میشن ، همه بخش های خاص رو در قسمت سفارشی سازی قالب قرار میدن تا استفاده کننده از قالب بتونه این امکانات رو کنترل کنه . البته زمانی که شما تنظیمات خیلی زیادی در سایت دارید ممکنه استفاده از بخش سفارسی سازی خیلی مشکل باشه . در این حالت میتونید از فریم ورک هایی که اجرای بخش های تنظیمات رو برامون راحت تر می کنند استفاده کنید .

البته خود این فریم ورک ها هم با همون حالتی کار می کنند که وردپرس در حالت استاندارد بهشون اجازه میده و اطلاعات خودشون رو در جدول تنظیمات یا متاها ذخیره می کنن . با استفاده از این فریم ورک ها خیلی راحت بجای اینکه جندین متاباکس رو با ویژگی های مختلف کدنویسی کنیم میتونیم خیلی راحت ویژگی ها زیادی رو به بخش های قالبمون اضافه کنیم . اگر بخواییم که بخش گالری تصاویر برای بخش نمونه کارهای سایت تنظیم کنیم اونزمان باید بسیار بسیار کد بنویسیم تا این قسمت اجرا بشه و البته که امکانات محدود تری داریم و باید بسیار کار کنیم تا قسمت هایی مثلا همانند مرتب سازی تصاویر و اینا ایجاد بشه ( گرچه در دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس این بخش هارو خودمون برنامه نویسی کردیم ) . تمامی این امکانات با خود وردپرس تماما امکان پذیر هستند چون فریم ورک ها هم بستری از همان سیستم هستند که طبق اصول همون سیستم کار می کنند .

اما برای اون دسته از دوستان که هنوز توانایی برنامه نویسی خیلی حرفه ای در زمینه وردپرس رو ندارند استفاده از فریم ورک بسیار مناسبه . حتی خود سایت های بسیار بزرگ هم از فریم ورک ها استفاده می کنند به این دلیل که سرعت کدنویسی ما بسیار بالاتر میره و امکانات بسیار زیادی هم در اختیار ما قرار میگیره .

اگر در این دوره همراه ما باشید خواهید دید که ما با استفاده از یکی از فریم ورک های بسیار محبوب ، همه قسمت های سایت رو قابل کنترل خواهیم کرد . حتی کوچکترین متن ها و کوچکترین المان هایی که داخل سایت هستند رو قابل کنترل خواهیم کرد تا مدیریت سایت هر چیزی که داخل سایت وجود داره به راحتی کنترل کنه و دستش بسیار باز باشه .

امیدواریم دوره ما برای شما بسیار مفید باشه . با قدرت دوره رو شروع کنید .طراحی سایت شرکتی