بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید آموزش طراحی cms با php و mysql ، مشاهده دوره

آموزش طراحی سایت در تبریز ، با حداقل هزینه و تضمینی

مقالات طراحی سایت

در کوتاه‌ترین زمان ، با بهترین دوره های آموزشی و مسیرهای آموزشی صحیح ، بصورت غیرحضوری یکبار برای همیشه طراحی سایت را یادگرفته و باخیال راحت به درآمد برسید . در تبریز یا سایر شهرهای کشور به سادگی امکان استفاده از آموزش های آنلاین سایت وجود دارد .

0 282
آموزش طراحی سایت در تبریز ، با حداقل هزینه و تضمینی

آیا علاقمند هستید تا دانش و تخصص طراحی سایت را واقعا به شکلی که توانایی کار در بازار و کسب درآمد را داشته باشید یاد بگیرید !! نیازی به پرداخت هزینه های اضافی ندارید . شما میتوانید با حداقل هزینه ، در یک مسیر مشخص ، بدون سردرگمی و سئوالات فراوانی که در ذهنتان ایجاد خواهد شد ، این دانش و تخصص ارزشمند را در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه به شکل غیرحضوری با دوره های آموزشی بسیار باکیفیت در کنار مهندسین و اساتید باتحربه این حوزه آموخته و برای خودتان یا شرکت های طراحی سایت ، پروژه های مختلف را بدون مشکل انجام دهید .

گروه آموزشی سئو نود ، یعنی همین وب سایت که در داخل آن هستید ، یکی از موفق ترین مجموعه های آموزشی در سطح کشور عزیزمان است که تاکنون با آموزش بیش از 4000 دانشجو در داخل و همچنین بیش از 110 دانشجو در خارج از کشور ، مسبب یادگیری و کسب درآمد علاقمندان این حوزه بوده است .


نقشه راه وردپرساگر میخواهید وردپرس کار واقعی باشید این مسیر شماست

اگر شما هنوز برای یادگیری وردپرس سردرگم هستید اما علاقه زیادی به اشتغال و یادگیری برنامه نویسی در قالب این سیستم مدیریت محتوا را دارید ، می توانید به راحتی در مسیری منظم و برنامه ریزی شده ، به کمک بهترین دوره های آموزشی و تخصصی مدرسین با تجربه ، به راحتی به مهارت و درآمد برسید .

همین الان شروع کنید


نقشه راه فرانتاگر قصد دارید طراح باشید وارد این مسیر شوید

فرانت اند یکی از زمینه های جذاب و درآمدزا محسوب می شود که میتوانید نسبت به بخش برنامه نویسی با سرعت به مراتب بیشتری در آن پیشروی کنید و به درآمد های مناسبی برسید . در این بخش یک مسیر لذت بخش را برای شما تنظیم کردیم تا بتوانید به توانایی فوق العاده بالایی در زمینه طراحی قالب های وب سایت دست پیدا کنید .

همین الان شروع کنید

یکی از مواردی که در همان ابتدای مشاوره با دانشجویان جدیدالورود با آن روبرو میشویم ، هزینه های بسیار زیایدی است که قبلا توسط این دانشجویان برای برخی آموزشگاه ها یا موسسات پرداخت شده و  نهایتا هیچ نتیجه مناسبی که بتوان از آن درامد داشت ، حاصل نشده است . همچنین برای آموزش سرفصل های محدودی ، هزینه های بسیار زیاد اخذ می‌شود که حقیقتا با شرایط فعلی تورم و همچنین نیاز جوانانن علاقمند به این حوزه ، می‌بایست تاحد امکان شرایط را برای رشد دانشجویان در مسیر طراحی سایت هموار نمود .

مجموعه سئو نود ، در طی چندین سال تجربه ( از ابتدای سال 91 ) و فعالیت در حوزه طراحی سایت و سایر زبان های برنامه نویسی ، ساده‌ترین و هموار‌ترین مسیر های کسب درآمد را برای شما علاقمندان عزیز تنظیم نموده که کافیست با حرکت اصولی در این مسیرها و همراه بودن با مدرس ، با یک پشتیبانی فوری ، در کوتاهترین زمان به درآمد های چندین برابری آنچه که برای شرکت در دوره های آموزشی پرداخت کردید برسید !

مشاهده تمامی دوره های آموزش طراحی سایت

دانش طراحی سایت همانند برخی کارها نیست که یک شخص مبتدی نیز بتواند آن را انجام دهد و یا حتی قادر به انجام بخشی از آن باشد . شما برای دست یابی به این دانش لازم است تا اول از هرچیزی یک مسیر درست داشته باشید و بدانید که ترتیب یادگیری آموزش های طراحی سایت چگونه بوده و در کدام مسیر است ، علاوه بر این مورد ، بهره‌مندی از اساتیدی که سرفصل های آموزشی را با ساده ترین و قابل فهم ترین زبان خدمت دانشجوبان ارائه کنند نیز اهمیت چندین برابری دارد . یعد از این موارد نیز تنها نگذاشتن دانشجو و همراه بودن مشاورین و مدرسین جهت یادگیری موثر نیز فاکتور تاثیرگذار نهایی است .

مچموعه سئو نود با بیش از 1 دهه تجربه ، دانش و تخصص خود را در قالب دوره های آموزشی غیرحضوری برای علاقمندان به حوزه طراحی سایت و برنامه نویسی ، در مسیرهایی مجزا ، با بهترین دوره های آموزشی که سیرتاپیاز هرمبحث را خدمت شما آموزش خواهد داد ، با حداقل هزینه در وب سایت خود ارائه نمود و تمامی دانشجویان پس از شرکت در دوره های رایگان یا غیررایگان ، میتوانند تمامی اشکالات و پرسش های خود را به شکل مستقیم با مدرس درمیان گذاشته و مسیر یادگیری خود را هموارتر کنند .

همانطور که در دو بخش بالا مشاهده کردید ، دو مسیر اصلی برای طراحی و برنامه نویسی سایت در سری آموزش های سئو نود خدمت عزیزان ارائه شده که آموزش طراحی سایت در تبریز یا سایر شهرهای کشور ، نیازی به حضور در کلاس واقعی ندارید و میتوانید در هر ساعتی از روز که زمان مساعد دارید ، ویدیو های آموزشی را باز کرده و آموزش ها را شروع کنید . لذا دانشجویان علاقمند به این حوزه در شهرهای دیگری نیز میتوانند از آموزش های اساتید در شهر ، منرل یا محل کار خودشان استفاده کنند .

آموزش طراحی سایت در تبریز و تمامی شهرهای کشور توسط مجموعه سئو نود به صورت کلاس های غیرحضوری در قالب فایل های دانلودی است که از این جهت از سراسر کشور و همچنین خارج از کشور ، دانشجویان ما به آموزش ها دسترسی دارند . درصورت برگزاری کلاس های حضوری یا گردهمایی ها و وبینارهای تخصصی نیز همواره در بخش اطلاع رسانی های سایت ، بنرهای لازم درج می‌شوند .

اگر شما نیز علاقمند به آموزش طراحی سایت در تبریز یا هر شهر و استانی از کشورمان هستید ، میتوانید در سایت ما ثبت نام نموده و ابتدا از دوره های رایگان شروع کنید !

همواره در سئو نود آرمان ما این بوده که دانشجویان در گام های اولیه از دوره های رایگان شروع نموده و با نحوه تدریس اساتید ، زبان آموزش‌ها و همچنین کیفیت ویدئو ها آشنا شوند و نهایتا در صورت تمایل به ادامه مسیر یادگیری ، از آموزش های غیر رایگان نیز استفاده کنند . در تمامی مسیر های یادگیری ، آموزش های پایه و اولیه به شکل رایگان خدمت شما عزیزان ارائه شده که میتوانید به راحتی و با ساخت یک حساب کاربری ، افزودن دوره به سبد خرید و نهایی کردن شرکت در دوره ، از طریق حساب کاربری خودتان ، فایل های رایگان آموزش را بدون هیچگونه نواقصی دانلود نموده و استفاده کنید .

اکر وارد هریک از مسیرهای مشخص شده در بالا شوید ، متوجه خواهید شد که برای هرمسیر، سعی شده تا با حداقل گام های مورد نیاز ، به هدف نهایی برسید و در کوتاه ترین زمان حرفی برای گفتن در هریک از حوزه‌ها داشته باشید . اما در انتهای هر مسیر ، دوره های آموزشی بیشتری نیز معرفی شده است که میتوانید با شرکت در دوره های تکمیلی ، مهارت های خودتان را به مراتب افزایش دهید . از این جهت توصیه می‌کنیم اگر علاقمند هستید تا یک طراح یا برنامه نویس موفق باشید ، میتوانید در دوره هایی که داخل بخش ” نقشه راه ” خدمت دانشجویان ارائه شده است با خیالی راحت تا انتها حرکت کنید تا نهایتا به شکل تضمینی و کامل ، مهارت های هر حوره را یادگرفته باشید .

 

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

نقشه راه فرانت

اگر قصد دارید تا یک طراح ماهر باشید ، ما درست ترین مسیر را برای شما فراهم کردیم و فقط کافیست همراه ما باشید

شاید این مطالب نیز برای شما جالب باشد

امروزه قالب های آماده بسیار در حال توسعه و افزایش فروش هستند . آیا طراحی سایت با قالب های آماده میتواند روش خوبی برای ساخت سایت ، جذب مشتری و یا اجرای پروژه های پیشرفته باشد ؟ اصلا این پوسته‌ها برای چه کسبوکارهایی مناسب است ؟ در این مقاله همراه ما باشید .

1 2,037

چگونه میتوانیم با پرداخت فقط 500 هزار تومان یک وب سایت برای کسب و کار خودمان داشته باشیم ؟ برای طراحی سایت 500 هزار تومان کافیست یا نه ؟ سیر تا پیاز طراحی سایت های ارزان را در این مقاله مطالعه کنید !

4 421
دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است

آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود