بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
40 تا 60 درصد تخفیف برای دوره های جامع سایت

آموزش html و css

0 441 4.5

کامل ترین دوره آموزش html و css

دانشجویان عزیز علاقمند به آموزش html و css ، به یکی از بهترین وب سایت های آموزشی خوش آمدید . اینجا سئو 90 است و جایی که شما می توانید با حضور در کنار مدرسین با تجربه ، آموزش و یادگیری را به یک لذت همیشگی برای خودتان تبدیل کنید . شما اینجا هستید تا آموزش css و همچنین آموزش html را یکبار برای همیشه فرا گیرید به نحوی که پس از این ، جهت طراحی قالب های جذاب و استاندارد ، نیاز به هیچ کس و هیچ آموزش دیگری نداشته باشید . مطمئن باشید که هر آنچه که در طی دوره های آموزش html و css در وب سایت ما خدمتتان تدریس خواهد شد ، برای ورود به بازار کار و تسلط 100% به مباحث برای شما کافی خواهد بود . پس همرا ما باشید تا مسیر آموزش html css را در این قسمت برای شما هموار کنیم . در این صفحه شما با 1 پکیج آموزش رایگان html و 5 دوره آموزشی css روبرو هستید .

با الحاق تجربه و آموزش ترفند های طراحی ، به یک متخصص واقعی تبدیل خواهیم شد

با یادگیری Html اسکلت سایت را ساخته و به کمک Css به آن رنگ و لعاب خواهیم داد

همیشه باید اولین قدم ها را محکم برداشت تا از ادامه مسر دلسرد نشد . اولین دوره آموزشی که شما باید قدم اول خود را در آن بردارید ، آموزش Html است ( که در وب سایت ما عنوان نابغه به آن داده شده است ) . ازآنجایی که دوره های آموزشی فراوانی برای Html وجود دارند ، تلاش ما بر این بوده تا دوره آموزشی که قصد ارائه آن را داریم به دلیل اینکه اولین قدم ورودی شما خواهد بود ، اولا به شکل رایگان ارائه شود تا قابل استفاده همه باشد و دوستانی که پس از استفاده از این دوره ، توانایی و اشتیاق ادامه مسیر را در خود مشاهده کردند ، از سایر دوره های آموزشی نیز استفاده کنند . دوم اینکه محتوای این دوره آموزشی با سرفصل بندی مناسب و الحاق تجربه چندین ساله مدرس تهیه و تدوین شده است . اگر در مجموعه ما کلمه ” نابغه ” بر عنوان دوره آموزشی خاصی قرار گرفت ، به این معنی است که شما با مطالعه محتوا همین دوره از هر منبع دیگری بی نیاز خواهید شد . پس گام اول خود را محکم برداشته و از این دوره آموزشی استارت ورود خود به دنیای طراحی وب را بزنید .

از آنجایی که این آموزش اولین قدم برای ورود به دنیای طراحی وب است ، از این جهت هیچ پیشنیاز و دانش خاصی در زمینه برنامه نویسی و کدزنی نیاز ندارید ، تنها پیشنیاز این دوره کمی آشنایی شما در رابطه با نحوه کار با سیستم عامل و نصب نرم افزار های کد نویسی است .

این دوره به شکل رایگان ارائه شده است اما رایگان بودن دلیل بر ارائه سرفصل های ناقص و کم کاری مدرس نیست . تمامی سرفصل های زبان نشانه گذاری Html در این دوره پوشش داده شده اند و شما پس از مطالعه آموزش های این دوره نیاز به هیچ منبع دیگری ندارید .

1
نابغه Html ، آموزش جامع و رایگان Html ، تضمینی
رایگان 236 دانشجو

نابغه Html ، آموزش جامع و رایگان Html ، تضمینی

این دوره اولین قدم جهت ورود به دنیای طراحی و برنامه نویسی وب است. آموزش های دوره نابغه Html به شکل کامل و جامع ارائه شده و پس از اتمام دوره نیاز به هیچ منبع دیگری نخواهید داشت .

13 جلسه 6 ساعت

قدم دوم شما در دنیای آموزش html و css ، یادگیری زبان طراحی css است . css عضو جدایی ناپذیر وب سایت است . اگر در دوره آموزشی اول یعنی آموزش Html مطالب را بخوبی درک کرده باشید ، حتما متوجه شدید که ساختار تمامی صفحات وب Html است و بدون این زبان نشانه گذاری ساده ، صفحات وب هم وجود ندارند . اما این صفحات بعد از بوجود آمدن نیازمند جلوه بهتری هستند . اولین چیزی که هنگام ورود شما به یک وب سایت ، باعث جذب شما خواهد شد ، طراحی زیبا و چشم نواز وب سایت است . با کمک css شما به یک نقاش ماهر تبدیل خواهید شد تا بخوبی و با مهارت بسیار بالا قادر باشید رنگ و لعاب به صفحات بی جان و ساده Html بخشیده و صفحات وب را زنده کنید . دوره آموزشی نابغه css ما ، در قالب 4 پروژه عملی و همچنین تدریس سرفصل ها از 0 تا 100 ، هیچ نکته خاصی را از قلم ننداخته و هر آنچه که شما از css نیاز دارید را به شکل تضمینی و با صداقت در اختیار شما قرار داده است .

آموزش Css قدم دوم است . شما اکنون Html را بخوبی یاد گرفته و آماده هستید تا وارد مرحله دوم یعنی یادگیری Css شوید . تنها پیشنیاز این دوره آموزشی همان آموزش Html است که در بخش قبل به شکل کامل و با پوشش کامل سرفصل ها یاد گرفتید .

شما در این دوره آموزشی به شکل صفر تا صد و در قالب 4 پروژه که در سطوح مختلف قرار دارند ، به تسلط 100% به تمام آنچه که تا امروز در Css وجود دارد خواهید رسید و بدون مشکل می توانید هر قالبی را حتی بدون کمک فریمورک هایی همچون بوت استرپ پیاده کنید .

1
40%
نابغه CSS - آموزش CSS جامع و تضمینی
595,000 تومان
357,000 تومان 37 دانشجو

نابغه CSS – آموزش CSS جامع و تضمینی

آموزش فوق العاده کامل Css ، با تمامی سرفصل ها از نقطه صفر به همراه طراحی 5 پروژه واقعی با ویژگی های متفاوت ، در این پکیج شما تنها یکبار آموزش خواهید دید و سالها از آن استفاده خواهید کرد . بجای خواندن چندین دوره Css و به شکل پراکنده ، پکیج نابغه Css را یکبار استفاده کنید تا یک متخصص واقعی شوید .

47 جلسه 21 ساعت

پروژه های انجام شده در دوره آموزش Html Css

4 دوره آموزشی هدیه برای شما

1
آموزش رایگان css سطح مقدماتی با زبان ساده
رایگان 145 دانشجو

آموزش رایگان css سطح مقدماتی با زبان ساده

این دوره آموزشی در سطح مقدماتی زبان طراحی css را به شما آموزش خواهد داد . اگر هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با زبان css ندارید میتوانید از همین دوره استارت کار را زده و یادگیری css را شروع کنید . این آموزش را می توانید در دوره نابغه css ادامه دهید .

6 جلسه 3 ساعت
2
آموزش رایگان Flex و Grid در Css ، پروژه محور
رایگان 214 دانشجو

آموزش رایگان Flex و Grid در Css ، پروژه محور

در این دوره آموزشی به شکل کاملا رایگان و در قالب پروژه ، مباحث Grid و همچنین Flex که هردو از موضوعات مهم طراحی قالب هستند را به شکل کامل یاد خواهید گرفت و می توانید از این پس با Float ها در Css خداحافظی کرده و قالب هایی منعطف تر و اصولی تر پیاده کنید .

10 جلسه 4 ساعت
3

آموزش رایگان طراحی منو آبشاری و چند سطحی با Css

در این دوره آموزشی شما با انواع روش های مختلف ساخت منو های آبشاری آشنا خواهید شد تا بتوانید در تمامی پروژه های طراحی وب ، بدون مشکل و با داشتن یک الگوی کامل ، منو های دلخواه خودتان را با هر استایل و در بی نهایت سطح پیاده سازی کنید . در این آموزش رایگان و جذاب همراه ما باشید .

6 جلسه 2 ساعت
4
پیشرفته ترین آموزش after و before در css - رایگان
رایگان 237 دانشجو

پیشرفته ترین آموزش after و before در css – رایگان

این پکیج ، پیشرفته ترین آموزش after و before در css با مثال های بسیار کاربردی و عملی برای طراحی پروژه های واقعی می باشد . آموزش after و before در قالب یک مینی پروژه بسیار شیک با ترفند های جالب برای شما دانشجویان سئو 90 که همراه ما هستید .

6 جلسه 2 ساعت
35 ساعت دوره آموزشی تضمینی

6 ساعت آموزش Html به شکل رایگان و تضمینی

06:00:00

18 ساعت آموزش Css از0 تا 100 به صورت تضمینی

18:00:00

4 ساعت آموزش مباحث Flex & Grid به صورت مجزا

04:00:00

آموزش تخصصی After Before در 2 ساعت به شکل عملی

02:00:00

دوره کامل ساخت منو در Css به شکل مجزا

02:00:00

آموزش مقدماتی زبان Css

03:00:00

با 6 دوره آموزشی یک متخصص واقعی باشید

همانگونه که در جدول مقابل مشاهده می کنید علاوه بر آموزش کامل مباحث Html و Css ، در قالب 4 دوره مجزای دیگر ، سعی نمودیم تا مباحثی که برای طراحی کاربر پسندانه تر باید روی آنها تمرکز نمود را برای شما تدریس کنیم . هر 4 دوره که در این بخش به عنوان هدیه به شما دوستان عزیز ارائه می شوند مباحثی هستند که داخل دوره آموزش Css تدریس شدند اما داخل پکیج های آموزشی مجزا ، سعی بر این شده است تا با حل نمونه مثال های بیشتر ، چشم شما به نمونه کدهای واقعی عادت نموده و محل دقیق و اصولی استفاده از هر دستور را فرا گیرید . اگر دوره های هدیه را با همین ترتیب که در جدول مقابل مشخص شده است مطالعه کنید نتیجه بسیار بهتری خواهید گرفت به این دلیل که سلسله مراتب مباحث آموزشی را به درستی رعایت خواهید کرد .

برای قدرتمند شدن در آموزش های Html و Css کافیست فقط یکبار همراه ما باشید

آموزش html و css اولین گامی است که هر طراح و برنامه نویسی ماهری که امروز در حال فعالیت است ، زمانی آن را برداشته است . هیچ طراح و برنامه نویسی که اکنون مهارت بسیار بالایی را کسب کرده است نمی تواند این موضوع را کتمان کند که روزی مقابل این ویدئو های آموزشی نشسته و یا مقالات آموزش html و css را مطالعه نموده است . پس شما در هر زمینه از دنیای وب که قصد فعالیت دارید به آموزش html و css حتما نیاز خواهید داشت . همانگونه که در این صفحه مشاهده نمودید ، وب سایت سئو 90 با تکیه بر دانش و تجربیات چندین ساله خود ، دوره های آموزشی فوق العاده کامل و همچنین تکمیلی را خدمتتان ارائه نموده است که تهیه و تدوین این دوره ها با توجه به نیاز سنجی قشر بزرگی از کاربران و همچنین نیاز هایی بوده است که خود ما در این مسیر با آنها مواجه بودیم .

برخی دوره ها همچون دوره آموزشی افتر بیفور ، حقیقتا در سطح وب فارسی به روشی که توسط مجموعه ما تدریس شده است وجود ندارد و می توان گفت مجموعه ما اولین وب سایتی است که آموزش افتر بیفور در css را به شکلی که در سرفصل های این دوره ارائه شده است خدمتتان تدریس نموده . همیشه استفاده از آموزش های ویدئویی از آموزش های متنی راحت تر بوده و خواهد بود به این دلیل که در آموزش های متنی ، ممکن است با جا افتادن یک حرف یا اشتباه کاربر در کپی کردن قطعه کد مد نظر ، مشکلات بسیار زیادی بوجود آید و کاربران از ادامه مسیر دلسرد شوند . این موضوعی کاملا ثابت شده است و چه بسا افراد بسیاری که با نگرفتن خروجی از کدهایی که نوشته اند ، از ادامه مسیر به کل دلسرد شدند .

اما در دوره های آموزشی ویدئویی ، کاربران می توانند با توضیحات کاملی که مدرس خدمتشان ارائه می کند ماهیت اصلی موضوع و مسائل پیرامون آن را بخوبی درک کنند و هم اینکه عملا خروجی کد هایی که نگارش می شوند را ببیند و همین امر باعث افزایش اشتیاق در کاربران و دانشجویان دوره هایی همچون آموزش html و css خواهد بود . برخی دوره ها همچون دوره های آموزشی Flex Grid و یا آموزش طراحی منو های آبشاری با css همگی در دسته آموزش های تکمیلی هستند و هر اندازه که شما به موضوعات و مباحث ارائه شده در داخل این دوره ها تسلط داشته باشید ، مطمئنا یک طراح قدرتمند و خلاق هستید . به همین دلیل از بین دوره های رایگان در مجموعه آموزش های css ، این دوره ها گزینش شده و در بخش آموزش html و css خدمتتان ارائه شده اند .

آموزش html css

تمامی دوره های آموزشی که در بخش آموزش html و css خدمت شما ارائه شدند ویدئویی و پروژه محور هستند . برای مثال در دوره آموزشی css شما بعد از یادگیری مفاهیم کامل پایه در 20 جلسه وارد پروژه های عملی می شوید که البته این روش آموزش در تمام دوره ها وجود دارد و شما پس از یادگیری مفاهیم در طی مثال های کوچک و کاربردی به اجرای پروژه های بزرگ خواهید رسید .

آموزش تضمینی html css

نمونه آموزش های ویدئویی html و css

نمونه ویدئو های آموزشی که در این قسمت مشاهده نمودید جهت سنجش سطح کیفی دوره ها از لحاظ صدا و تصویر و همچنین محتوای آموزشی ارائه شده در دوره ها می باشد . از آنجایی که اکثر دوره های آموزشی سئو 90 در قالب ویدئو می باشد لذا از همان ابتدا تلاش نموده ایم تا ویدئو های ارائه شده را با کیفیت بسیار مناسب از نظر صدا و تصویر خدمت دانشجویان محترم ارائه کنیم . همچنین گزینه ای که برای ویدئو های ما مهم بود ارائه سرفصل های آموزشی کامل و جامع بود . شاید در قدم اول اینگونه به نظر آید که یک ویدئو آموزشی پربار از لحاظ محتوایی ، با کیفیتی کمی پایین تر هم قابل قبول باشد اما زمانی که مخاطبین نهایی شما افرادی هستند که قصد دارند تا روی خود سرمایه گذاری کنند پس باید هر دو فاکتور کیفیت محتوایی و کیفیت پخش رعایت شوند تا تجربه مناسبی از مطالعه دوره های آموزشی حاصل شود یعنی همان کاری که سئو 90 در دوره های آموزشی خود انجام داده است .

برای هرکدام از دوره های آموزشی غیر رایگان و یا حتی رایگان ، مدرسین ما شاید چندین هفته زمان صرف نمودند تا ضمن تهیه مناسب ترین سرفصل ها ، یک چینش منظم و سیستماتیک خدمت دانشجویان ارائه شود تا گام به گام و با تمرکز مناسب محتوای آموزشی هر قسمت از دوره ها را استفاده کنند . مهم ترین موضوعی که در دوره های آموزش html css ما وجود دارد ، نظم در تدریس است . یعنی دانشجویی که در حال استفاده از محتوای دوره است با رعایت پیش نیاز ها و پیش مبحث ها با داشتن یک ذهنیت آماده به سراغ سرفصل ها و قسمت های بعدی رفته و در نهایت با پوشش تمامی مطالب ، به تسلط کامل در دوره مد نظر و سطح مورد نظر  رسد .

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

نقشه راه فرانت

اگر قصد دارید تا یک طراح ماهر باشید ، ما درست ترین مسیر را برای شما فراهم کردیم و فقط کافیست همراه ما باشید

شاید این مطالب نیز برای شما جالب باشد

بروزرسانی های جدید وردپرس و اضافه شدن امکانات جدیدتر در هر نسخه ، ممکن است باعث سردرگمی برخی برنامه نویسان و یا وب مستر ها شود . در این مقاله تغییر ابزارک های بلوک وردپرس را بررسی و راه حل های آن را ارائه خواهیم کرد .

6 736

نرخ پرش چیست ( Bounce rate ) یکی از سولات مهم در زمینه سئو و بهینه سازی این است که نرخ پرش چیست . چرا ما باید مراقب آن باشیم ؟ موضوع Bounce rate یکی از موضوعات مهم در روند بهینه سازی سایت است که می توان گزارش آنرا از سایت های معتبر دریاقت نمود […]

0 269
دیدگاه ها و نظرات