تحریم فری پیک

تحریم فری پیک ( Freepik ) هم صدرصد شد . در طراحی یک سایت بسیار زیبا و کاربر پسند استفاده از تصاویر مناسب و زیبا که متناسب با رنگ و موضوع سایت باشد یکی از مهم ترین عوامل است و همواره طراحی یک تصویر مناسب نیاز به خلاقیت هنری بالایی دارد و علاوه بر این ها نیاز به دانش کار کردن حرفه ای با نرم افزار های گرافیکی مثل فتوشاپ را دارد که یاد گرفتن آن نیاز به زمان زیادی دارد .

همچنین طراحی یک آیکون یا تصویر زیبا زمانی زیادی از شما خواهد گرفت امروزه میتوان با کمک دنیای وب و اینترنت هزاران تصاویر مرتبط را برای یک موضوع پیدا کرد ولی همه آن ها کاربر پسند نیستند و نمیتوان از آن ها در وب سایت استفاده کرد وب سایت فری پیک یکی از وب سایت های بسیار خوب در این زمینه است که میتواند به ما کمک کند  تا بتوانیم تصاویر با طراحی بسیار زیبا پیدا کنیم .

همواره وب سایت فری پیک برای طراحان ایرانی یک مرجع بسیار خوب به شمار می رفت ولی متاسفانه این وب سایت اقدام به تحرم ایرانی ها کرده است و از این پس نمی توان از ایران و با آی پی ایرانی به این سایت دسترسی پیدا کرد اما راهکار چیست . در زیر با چند روش برای حل مشکل پیش آماده آشنا می شویم

حالا این موارد را دقیق تر بررسی کنیم !

نرم افزار های تغییر آی پی

اولین و ساده ترین روشی که در ابتدا به فکر یک کاربر ایرانی می رسد استفاده از نرم افزار های تغییر آیپی مثل وی پی ان ها است شما با استفاده از این نرم افزار ها آیپی خود را تغییر میدهید و با این کار سایت فری پیک شما را به عنوان یک ایرانی شناسایی نمی کند و به راحتی می توانید سایت را فریب دهید و دوباره از فایل های موجود در این سایت استفاده کنید.

استفاده از سایت های ضد تحریم

شاید برای اولین بار باشد که شما اسم سایت های ضد تحریم را می شنوید این دسته از وب سایت های ایرانی خدماتی رایگان را به کاربران ایرانی ارائه میدهند که کاربران به راحتی بتوانند تحریم شرکت های خارجی را دور بزنند و با خیالی آسوده بتوانند از خدمات و سرویس های این شرکت های خارجی استفاده کنند .

حل مشکل تحریم فری پیک

این وب سایت ها در حقیقت شبیه نرم افزار های تغییر آیپی عمل میکنند فقط با این تفاوت که فقط برای وب سایت های تحریم کننده کشور عزیزمان ایران آی پی کاربران را مخفی میکنند. شما با استفاده از این وب سایت ها میتوانید به راحتی به سایت ها و سرویس هایی مثل فری پیک، پی پال ، گوگل ادز ، گوگل آنالیتیکس ، اوراکل ، اندروید استودیو و ده ها سایت خارجی که ایرانیان را در لیست تحریمی خود قرار دادند دسترسی داشته باشید .


دو سایت شکن و بگذر ، بهترین سایت های ضد تحریم در ایران هستند که شما میتوانید با مراجعه به این دو سایت و با استفاده از راهنمای موجود در سایت اقدام به مجهز کردن اینترنت خود به سیستم ضد تحریم کنید و از این پس با خیالی آسوده از سایت های تحریم کننده ایران استفاده کنید .

سایت های جایگزین وب سایت فری پیک

در این قسمت می خواهیم برای افرادی که از دو راهکار ارائه شده به هر دلیل نمی توانند استفاده کنند چندین وب سایت دیگر که میتوانید به جای فری پیک استفاده کنند را معرفی کنیم . گرچه خود ما هنوز بر این اعتقاد هستیم که فری پیک فوق العاده است .

flaticon.com

این وب سایت یکی از اصلی ترین مرجع برای دانلود آیکون های فلت است این سایت نیز همانند سایت فری پیک یک موتور جستجوی مخصوص برای آیکون هاست و در زمینه آیکون رایگان بهترین بشمار می رود . در این سایت میتوانید هزارن آیکون فلت با رنگ بندی و طرح بندی بسیار جذاب پیدا کنید و به صورت رایگان از آن ها استفاده کنید البته بعضی از آیکون ها به صورت پولی هستند و برای دانلود کردن ابتدا باید آیکون مورد نظر را خریداری کنید.

vecteezy.com

این سایت نیز یکی از سایت های خوب برای جستجو و دانلود تصاویر و وکتور های رایگان میباشد در این سایت علاوه بر تصاویر می توانید فایل های ویدئویی نیز دانلود کنید .

icons8.com

سایت آیکونز 8 ، یکی از وب سایت های است که در زمینه آیکون و تصاویر و موزیک به خوبی عمل کرد . این سایت نیز همانند سایر سایت های معرفی شده یک موتور جستجوی تخصصی در زمینه فایل های گرافیکی و موسیقی می باشد کافیست یک کلمه وارد کنید و جستجو را فشار دهید بدون شک از هزارن نتیجه مختلف و مرتبط با موضوع شگفت زده خواهید شد .