بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
40 تا 60 درصد تخفیف برای دوره های جامع سایت
سئو 90 » دانلود ها » آموزش وردپرس » وردپرسی شو – آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس

وردپرسی شو – آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس

928 دانشجو 5

آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس به شکل پروژه محور و جامع ، یک دوره آموزشی برای کسانی که قصد دارند برنامه نویسی قالب وردپرس را از همین نقطه شروع کنند . آموزش برنامه نویسی پایه وردپرس ، طراحی یک قالب اختصاصی ریسپانسیو با HTML و تبدیل به قالب وردپرسی استاندارد ، سرفصل های اصلی این دوره هستند .

375,000 تومان رایگان

اگر قصد دارید تا آموزش طراحی قالب وردپرس را در یک مسیر منظم و به ساده ترین شکل یاد بگیرید پس در جای درستی هستید . این پکیج یکی از دوره های کاملا رایگان و همینطور پروژه محور از سطح مبتدی تا متوسط است که شما را وارد دنیای برنامه نویسی قالب های وردپرس خواهد کرد . شما دوستانی که علاقه دارید تا از امروز وارد دنیای طراحی قالب های وردپرس شوید همین حالا این دوره را دانلود و از آموزش های داخل آن استفاده کنید چرا که اصولی ترین روش ساخت قالب های وردپرسی در یک سرفصل بندی منظم و قدرتمند در این دوره خدمت شما ارائه شده است . در این دوره از سطح مبتدی تا سطح متوسط برنامه نویسی و طراحی قالب های وردپرسی را بخوبی یاد گرفته و با بخش های برنامه نویسی پایه تمامی قالب های وردپرسی بخوبی آشنا خواهید شد .

سئوالات متداول دوره
پیشنیاز دوره ؟

پیشنیاز های دوره در بخش بالای صفحه قرار داده شده اما در حالت کلی برای کسب نتیجه مطلوب لازم است تا به زبان php در حد برنامه نویسی قالب های وردپرس آشنایی داشته باشید . شناخت کدهای HTML نیز جهت درک کدنویسی به شما کمک خواهدکرد .

آیا آشنایی کامل با طراحی قالب HTML ضروری است ؟

در این دوره قالب HTML به شکل کامل پیاده سازی شده اما اگر قصد استفاده از قالب های HTML آماده را دارید باید حداقل آشنایی را با نگارش دستورات HTML داشته باشید .

برای آن دسته از دوستانی که هنوز وارد برنامه نویسی قالب های وردپرس نشدند ، این دوره میتواند اولین و بهترین گام باشد تا درک کنند که به چه شکلی میتوانند خودشان قالب هایی با سلیقه خود را طراحی نموده و سپس کم کم قالب طراحی شده را به سیستم مدیریت محتوای وردپرس متصل کنند و توسط این سیستم قسمت های مختلف سایت را که به سلیقه خودشان طراحی نمودند کنترل کنند . این دوره آموزشی تماما پروژه محور و از سطح صفر تا متوسط می باشد و برنامه نویسی اصولی وب سایت های وردپرسی را به شما آموزش میدهد !

آموزش تبدیل قالب Html به قالب وردپرس

این دوره در حقیقت یک پروژه عملی و یک سیر آموزشی برای آن دسته از دوستانی است که قالب های html و استاتیک خودشان را طراحی نموده و اکنون قصد دارند تا با متصل کردن این قالب ها به یک سیستم مدیریت محتوا ، یک وب سایت با امکان مدیریت محتوا داشته باشند . در حقیقت شما تا امروز تنها قالب های ساده و بدون امکان تنظیم محتوا طراحی نمودید اما از این نقطه به بعد درک کاملی از نحوه معرفی قالب های خودتان به وردپرس و تبدیل هر قالب دلخواه به قالب وردپرس خواهید داشت . شما برای انجام این کار لازم است تا با زبان وردپرس یعنی php آشنا باشید و سپس دستوراتی که طبق استاندارد های وردپرس تنظیم شده است را آموزش دیده و برای هر قسمت از آنها بخوبی استفاده کنید .

آموزش صفر تا صد طراحی قالب وردپرس رایگان

شما به شکل کامل در این دوره نحوه داینامیک سازی و کنترل منو های سایت ، ابزارک ها ، مطالب ، برگه ها ، دسته بندی ها ، نظرات و … را آموزش دیده و توانایی طراحی قالب های وردپرسی تا سطح متوسط را بخوبی خواهید داشت . این آموزش با صبر و حوصله زیادی توسط مدرس ضبط شده است چرا که قدم اول شما در آشنایی با نحوه طراحی قالب های وردپرس در این دوره خواهد بود و از این جهت جا افتادن مفاهیم اصلی و درک مواردی همچون هوک و … در وردپرس بسیار حائز اهمیت است . از این جهت تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا بتوانیم یک دوره پر محتوا و کاربردی خدمتتان ارائه کنیم .

همانگونه که در بخش پیشنیاز ها مطالعه نمودید این دوره به 2 پیشنیاز اصلی و البته ساده نیاز دارد که برای هردو آنها ، دوره های آموزشی داخل سایت قرار دارد . پیشنیاز اول تسلط نسبی به نحوه نصب و استفاده از امکانات وردپرس ( دوره آموزشی قدم اول وردپرس داخل سایت ) و پیشنیاز دوم آشنایی با زبان برنامه نویسی php در حد کار با وردپرس است که البته برای دوره آموزش php برای وردپرس نیز پکیج آموزشی کاملی خدمتتان ارائه شده است که با استفاده از آموزش های داخل آن هیچ مشکلی در درک مفاهیم کدنویسی قالب های وردپرس نخواهید داشت و می توانید به راحتی این دوره را شروع کنید .

طراحی قالب استاندارد برای وردپرس

همانطور که اشاره کردیم این دوره از سطح مبتدی تا متوسط ، آموزش کامل تبدیل قالب html به وردپرس را خدمتتان ارائه خواهد کرد ، اما با این تفاوت که ما در این دوره با صداقت تمام سعی کردیم تا هرچیزی که در بخش های برنامه نویسی پایه برای قالب های وردپرس وجود دارند را به شما آموزش دهیم و چیزی را مخفی نکنیم و از این دوره به عنوان ابزاری جهت فروش سایر دوره های سایت استفاده نکنیم . چرا که این دوره تماما توسط استراتژی های آموزشی سایت سئو 90 برای شما عزیزان ضبط شده و در اختیار شما قرار گرفته است . هرگونه کپی برداری و یا فروش این دوره در سایت های دیگر تماما خلاف شرایط این پکیج بوده و حتما پیگیری خواهد شد . دوره وردپرسی شو ” آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس ” برای دانشجویانی که به هر دلیل توانایی خرید دوره های غیر رایگان را نداشته اما علاقه به یادگیری و آموزش دارند تماما رایگان است .

آموزش تبدیل قالب html به وردپرس

در داخل این دوره قبل از هرچیز ، بخش های طراحی قالب را در چند قسمت با هم پیش خواهیم برد . در حدود 6 تا 7 جلسه از این دوره قالب سایت را تماما طبق طرح دلخواه خودمان و به شکلی که در ذهن داریم طراحی خواهیم کرد چرا که در این دوره قصد داریم تا طراحی سایت مطابق با سلیقه خود یا مشتری را یاد گرفته و استفاده از قالب های آماده را کنار بگذاریم . بعد از اینکه صفحات لازم سایت را با هم طراحی کردیم ( به کمک html , css , bootstrap ) یاد خواهیم گرفت که به چه نحوی میتوان یک قالب که خودمان طراحی کردیم را به داخل سیستم وردپرس اضافه کنیم یعنی قالب ما استاندارد اولیه برای شناسایی توسط وردپرس را داشته باشد . بعد از این کم کم کار شروع شده و قسمت های مختلف سایت را داینامیک می کنیم تا وب سایت ما یک قالب وردپرسی شده و بخش های مختلف آن توسط وردپرس قابل کنترل باشد . مثلا بخش منو ها ، بخش مطالب ، بخش برگه های سایت ، قسمت مربوط به ابزارک های سایت ، قسمت فوتر ، قسمت جزئیات مطالب ، مطالب مرتبط و … را با هم در یک دوره آموزشی خیلی جذاب و مفید پیش خواهیم برد و همانطور که گفتیم سعی شده است تا هرچیزی که در قسمت پایه تا متوسط قالب نویسی وردپرس وجود دارد را به شما آموزش دهیم .

برخی قسمت های آموزش هم به شکل ویژه در داخل دوره تدریس شدند تا بتوانید حتی کمی هم از سطح متوسط بالاتر روید . تمامی سعی ما در این دوره آشنایی افراد مبتدی با نحوه برنامه نویسی قالب های وردپرسی است تا درک کاملی از این سیستم و نحوه طراحی قالب برای آن داشته باشند و در نهایت با تلاش و همت خودشان ، توانایی ورود به بخش برنامه نویسی تخصصی و حرفه ای تر قالب های وردپرس را کسب کنند . اما مطمئن باشید برای آموزش های پایه تا متوسط این دوره برای شما کافی خواهد بود . این دوره کاملا رایگان بوده و آپدیت های بعدی هم کاملا رایگان برای شما ارائه خواهند شد پس شما دانشجوی همیشگی این دوره خواهید بود .

آموزش طراحی قالب ریسپانسیو وردپرس

از آنجایی که در این دوره آموزشی قالب اولیه یا همان قالب Html توسط خود ما طراحی می شود لذا از همان ابتدا سعی می کنیم تا کار خود را استاندارد پیش برده و در بخش طراحی ، قالبی شیک و البته ریسپانسیو داشته باشیم به همین خاطر از فریمورک بوت استرپ استفاده می کنیم تا قالب را از همان ابتدا استاندارد و واکنشگرا طراحی کنیم .

اگر قرار است تا قالب ما یک قالب وردپرس باشد پس حتما از همان اول باید رسپانسیو باشد ، چرا که امروزه قالب هایی که واکنشگرا نیستند نه تنها از نظر موتور های جستجو بلکه از نظر کاربران هم مناسب تلقی نمی شوند و لازم است تا وب سایت شما در دستگاه های مختلف و مخصوصا موبایل بخوبی نمایش داده شود . یکی از محبوب ترین فریمورک های زبان طراحی css که بوت استرپ است در طراحی این قالب به ما کمک خواهد کرد تا قالبی واکنشگرا و رسپانسیو داشته باشیم . برخی تصورات بر این است که طراحی قالب رسپانسیو برای وردپرس روش دیگری دارد در حالی که اینگونه نیست و اصول برنامه نویسی همگی یکسان هستند ، تنها تفاوت در طراحی Ui و ظاهر سایت می باشد که چگونه طراحی شود تا واکنشگرایی قالب ایجاد شده و حفظ شود . از آنجایی که بوت استرپ یکی از بهترین فریمورک های طراحی برای Css  است در این دوره به سرعت قالب خود را به کمک آن پیاده خواهیم کرد .

دوستان توجه فرمائید که در قسمت پیشنیاز ها ، فقط پیشنیاز های مورد نیاز برای قسمت ساخت قالب وردپرس ذکر شده است چرا که تصور بر این است که شما تا این نقطه یعنی قبل از اقدام به یادگیری برنامه نویسی قالب های وردپرس ، خودتان به تنهایی قادر به طراحی قالب های استاتیک و Html هستید و اکنون قادر هستید تا هر قالبی را طبق سلیقه و طرح مد نظر طراحی کنید ، لذا اگر در این زمینه هم مشکل داشتید حتما قبل از اقدام به یادگیری دوره وردپرسی شود ، به مباحث طراحی قالب Html تسلط نسبی داشته باشید پس پیشنیاز های کلی این دوره :

 • آشنایی با زبان های طراحی Html , Css برای طراحی قالب با سلیقه خودمان ( که دوره های رایگان برای این زبان ها در داخل سایت وجود دارد )
 • آشنایی با زبان Php در حد وردپرس کار شدن که پکیج مورد نظر با حداقل قیمت داخل سایت ارائه شده است

پس اگر کمی واقه بین باشیم مشاهده خواهیم کرد که برای شروع این دوره به حداقل پیش نیاز ها نیاز دارید و بسیاری از پیش نیاز ها و همچنین خود دوره به شکل رایگان داخل سایت ارائه شد است . ارزش خود این دوره با توجه به منابع و سرفصل هایی که داخل آن تدریش شده است بیش از مبلغی است که تخفیف خورده است اما توسط مجموعه سئو 90 برای آن دسته از دوستانی که علاقمند هستند تا وارد دنیای برنامه نویسی و طراحی قالب های وردپرس شوند به شکل رایگان ارائه شده است تا دوستان بتوانند در این مسیر قدم های اولیه را با شوق و ذوق بردارند . هدف ما همیشه این بوده است که شما را در ابتدای راه علاقمند به ادامه مسیر کنیم و سنگ جلوی پای آن دسته از دوستان که با ذوق وارد دنیای برنامه نویسی وب و مخصوصا وردپرس میشوند نیندازیم .

آموزش طراحی قالب ریسپانسیو وردپرس
آموزش گام به گام ساخت قالب وردپرس

این پکیج می توانست حتی خیلی ساده و با محتوای آموزشی ضعیف خدمت شما ارائه شود اما با توجه به احساس مسئولیت و همچنین علاقه خودمان به برنامه نویسی و طراحی ، سعی کردیم تا به نحوی به شما آموزش دهیم تا حداقل با مطالعه این پکیج قادر باشید خودتان را در سطحی ببینید که برای ادامه آن هم علاقه داشته باشید . شک نداشته باشید که یکی از بهترین پکیج ها در دسته آموزش های رایگان برای شما خواهد بود و امیدواریم برای ادامه راه ، هم دعاگو و هم دلگرمی ما باشید .

توضیحات تکمیلی

بخش های ویژه آموزش طراحی قالب وردپرس در این دوره

همانگونه که گفتیم در داخل این دوره قسمت های ویژه ای هم خواهیم داشت تا دوره ما بسیار تکمیل تر باشد ( در این حد ) . قسمت هایی همچون نمایش مطالب از دسته های خاص یا برای مثال نمایش مطالبی که پربازدید هستند از جمله سرفصل هایی هستند که در بخش متوسط وردپرس قرار دارند و ما بخوبی و به تفسیر این قسمت ها را تدریس خواهیم کرد . یکی دیگر از بخش هایی که می توان تحت نام بخش ویژه آن را خطاب کرد بخش ساخت برگه های اختصاصی است . شما در این دوره مسلما برنامه نویسی صفحات داخلی سایت را بخوبی و به شکل تضمینی یاد خواهید گرفت برای مثال صفحه جزئیات مطالب ، صفحه جزئیات برگه ها ، صفحه دسته بندی مطالب و ... اما این صفحات همگی استایل یکسان دارند و ظاهر آنها تماما مشابه است و تنها محتوای آنها تفاوت دارد .

اما گاهی اوقات لازم است تا برگه هایی اختصاصی برنامه نویسی شود که تماما ظاهر متفاوتی دارند . برای مثال گاهی اوقات در برخی وب سایت ها مشاهده می کنید که برخی از صفحات که اصطلاحا لندینگ پیج نامیده می شوند تماما متفاوت هستند و ظاهر و ساختار آنها با اینکه یک صفحه از همان وب سایت هستند متفاوت است . شما بخوبی نحوه ساخت و برنامه نویسی این بخش ها را آموزش خواهید دید تا خیال شما از این بابت نیز راحت باشد . در کل شما داخل این دوره تمامی قسمت هایی که در ویدئو پیش نمایش به شما نمایش داده شدند را به شکل کامل فرا خواهید گرفت و مطمئن باشید که کوچکترین کم کاری در تدریس نخواهد بود . پس همراه ما باشید .

برخی از مهم ترین سرفصل ها در این دوره

در جدول جلسات که در بخش بالا خدمتتان ارائه شده است ، سعی کردیم تا مهم ترین عناوین هر جلسه را خدمتتان لیست کنیم اما اگر به ویدئو پیش نمایش دقت فرمائید متوجه خواهید شد که سرفصل های آموزشی در این دوره بسیار بیشتر هستند لذا از این جهت در بخش زیر یک لیست کامل از امکانات و بخش های برنامه نویسی شده داخل این دوره خدمتتان ارائه شده است . اما توجه فرمائید که بازهم نکات آموزشی بسیار زیادی هستند که ضمن تدریس ، توسط مدرس خدمتتان ارائه می شوند تا از تجربیات مدرسین هم نهایت استفاده را داشته باشید چرا که تجربه چیزی نیست که به سادگی حاصل شود و تنها راه کسب تجربه ، مواجه شدن با مشکلات و یا کسب آنها از یک شخص باتجربه و متخصص در همان زمینه است . سرفصل های اولیه این دوره عبارتند از :

 • طراحی قالب با Html , Css , Bootstrap
 • بررسی مباحث کلی UI , UX در طراحی قالب
 • استفاده از فونت آیکون ها ، طراحی رسپانسیو ، کتابخانه های مختلف Css و Js
 • نصب و راه اندازی کامل وردپرس روی Xamp ( انواع روش های ممکن برای نصب وردپرس )
 • اصولی کار قالب ها در وردپرس و فایل های مورد نیاز برای قالب های وردپرسی
 • نحوه خطا یابی در قالب های وردپرسی در هر مرحله از کدنویسی
 • آموزش کامل سیستم هوک در وردپرس و نحوه ساز و کار این قسمت
 • نحوه برنامه نویسی header . footer در وردپرس
 • نحوه برنامه نویسی صفحه اصلی سایت در وردپرس
 • برنامه نویسی لینک های ادامه مطلب و صفحه جزئیات مطلب در وردپرس
 • نمایش آخرین مطالب وب سایت در صفحه اصلی

در ادامه به سرفصل های کمی پیشرفته تر خواهیم رسید که به نوعی کدنویسی بیشتر با وردپرس انجام خواهید داد . برخی از قسمت های وردپرس را می توان به سادگی پیاده کرد و با کمک گرفتن از توابع از پیش تعریف شده که کار مشخصی را برای ما انجام میدهند صفحاتی همچون جزئیات مطالب یا هدر و فوتر را ساخت . اما در قسمت هایی که نیاز دارند تا طبق طرح خاصی که داخل قالب وجود دارد داینامیک شود نیاز داریم تا کمی بیشتر با کدها کار کنیم و مطابق نیاز همان بخش ها ، کد ها را شخصی سازی کنیم :

 • نحوه کار با بخش WP_Query در وردپرس و ویژگی های مختلف این کلاس
 • نحوه ساخت مطالب مرتبط توسط برنامه نویسی و بدون نیاز به افزونه
 • برنامه نویسی انواع منو ها در وردپرس ( منو اصلی ، منو فوتر ، منو شبکه های اجتماعی و ... )
 • برنامه نویسی انواع ابزارک ها و سایدبار ها در وردپرس ( دسته بندی ها ،  آخرین مطالب و ... )
 • برنامه نویسی صفحه 404 در وردپرس ، برنامه نویسی قسمت جستجو در سایت
 • برنامه نویسی صفحات دسته بندی و برچسب در وردپرس - Archive , Category
 • برنامه نویسی لوگو داینامیک در وردپرس
 • نحوه ایجاد بخش نظرات به شکل امن برای قسمت دیدگاه های وردپرس
 • برنامه نویسی برگه ها و همچنین برگه های اختصاصی در وردپرس - Page Templates
 • نمایش مطالب از دسته های خاص در وردپرس ( مثلا مطالب آموزش وردپرس )
 • برنامه نویسی بخش مطالب پیشنهادی یا مطالب تصادفی در وردپرس
 • نحوه کار با بخش WP Customizer  و برنامه نویسی تنظیمات حرفه ای برای قالب ( آموزش جامع و کامل )
 • نحوه مرتب سازی کدها در قالب های وردپرسی جهت دسترسی بهتر و کدنویسی منظم

خب این سرفصل ها می توان گفت مهم ترین بخش هایی هستند که در داخل این دوره برای شما دوستان عزیز تدریس شدند . ضمن اینکه داخل دوره ترفند هایی از برنامه نویسی شکیل تر قالب های وردپرسی هم خدمت شما ارائه شده است که کافیست با  بکارگیری چند ترفند خیلی ساده نمای بهتری به وب سایت خودتان دهید که عملا در این قالب هم تجربه خواهیم کرد . دوستان دوره آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس یک دوره بی نظیر و بسیار کامل در سطح مبتدی تا متوسط برای شماست که با استفاده از آموزش های این دوره به شدت در زمینه طراحی قالب های وردپرسی پیشرفت خواهید داشت . به کمک این دوره می توانید زمینه مناسبی برای طراحی قالب های پیشرفته داشته و کم کم به سمت دوره های جامع حرکت کنید .

دوره های پیشرفته همچون دوره آموزش طراحی سایت های فروشگاهی یا همان طراحی قالب های فروشگاهی برای وردپرس ، سایت های املاک ، آموزش طراحی سایت های شرکتی و ... همگی به نوعی یک پیشنیاز اصلی دارند که آن پیشنیاز ، دوره وردپرسی شو است . شما برای اینکه قالب ها و وب سایت هایی بزرگتر و با امکانات بیشتر را پیاده کنید حتما لازم است تا دوره وردپرسی شو را بخوبی یاد گرفته باشید و سرفصل های ارائه شده داخل آن را بخوبی درک کنید . در داخل دوره های جامع سئو 90 نیز پیشنیاز اصلی دوره ها ، آموزش مقدماتی تا متوسط برنامه نویسی وردپرس است ( یعنی همین دوره ) . پس اگر قصد دارید تا واقعا یک طراح و برنامه نویس قابل در زمینه وردپرس باشید حتما به تسلط کامل در دوره وردپرسی شو برسید .


این ویدئو ، نمونه آموزش این دوره در جلسه 10 می باشد که برای سنجش سطح کیفی دوره خدمت شما دوستان عزیز ارائه شده است . همین حالا می توانید با تهیه رایگان این دوره ، به تمامی آموزش های آن دسترسی داشته و آپدیت های بعدی را نیز به شکل رایگان دریافت کنید . کیفیت ویدئو و صدا بسیار مناسب بوده و حجم نهایی ویدئو ها بسیار کم شده است تا بتوانید به راحتی مجموعه آموزشی را دریافت و از آن استفاده کنید . در این جلسه که دهمین قسمت از دوره آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس می باشد شما یاد خواهید گرفت که به چه نحوی قالب های استاتیکی که طراحی کرده و به اتمام رسانده اید را به وردپرس معرفی کنید و اصطلاحا وردپرس قالب شما را شناسایی نماید که چون قدم اول طراحی قالب وردپرس در زمینه داینامیک سازی ، این مرحله است ، تمام سعی خود را کردیم تا با نهایت صبر و حوصله این جلسه را برای شما دوستان عزیز تشریح کنیم تا هیچ مشکلی در درک مفهوم قالب های وردپرسی و فاکتور های لازم برای شناسایی توسط وردپرس نداشته باشید .

آموزش گام به گام طراحی قالب وردپرس

قبل از هرچیز باید گفت تمامی دوستانی که در زمینه ارائه محتوای آموزشی تلاش می کنند دارای دانش و تخصص در این زمینه هستند و صادقانه دانش خود را در زمینه مورد نظر به دیگران و کسانی که علاقمند هستند انتقال میدهند . همین رویه در وب سایت سئو 90 و تمامی دوره های آموزشی آن رعایت شده است و شما با مشاهده این دوره و جلسات آن خواهید دید که مباحث و سرفصل های مورد نظر با صداقت تمام در اختیاز شما قرار داده میشود و هیچگونه پنهان کاری یا کم کاری در این دوره وجود ندارد ( به بهانه رایگان بودن دوره در ارائه آموزش های سرفصل های اصلی به هیچ عنوان کم کاری نکردیم ) . این دوره یکی از افتخارات مجموعه سئو 90 می باشد که با تمام صداقت آن را برای شما ارائه نموده است . تجربه چندین ساله ما ، برخورد با پروژه های مختلف ، مشکلات احتمالی و همچنین راه های اشتباهی که ما آنها را گذراندیم ، دست به دست هم دادند تا بتوانیم ماحصل این تجربیات را در قالب دوره های کامل و بی نقص خدمت شما ارائه کنیم .

آموزش کدهای وردپرس

هدف ما در این دوره این بود که آن دسته از دوستان که هیچگونه اطلاعی در زمینه برنامه نویسی طراحی قالب وردپرس ندارند و همچنین فعلا  پرداخت هزینه برای آنها مقدور نیست ، بتوانند به این وسیله و از طریق آموزش های هرچند کوچک این دوره اشتیاق ادامه راه را کسب کنند . اگر شما کمی خلاق باشید و بتوانید کاری که در حال انجام آن هستید را بخوبی درک کنید می توانید پس از گذراندن دوره مربوطه ( آموزش رایگان طراحی قالب وردپرس ) به سرعت سراغ دوره های بعدی همچون طراحی قالب شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی و ... رفته و خود را آماده ورود به بازار کار نمائید . البته موضوعی که اینجا وجود دارد این است که شما می توانید از همین دوره میزان کیفیت محتوای دوره های سئو 90 را محک بزنید و در خرید دوره های بعدی از وب سایت ما دچار تردید نباشید . امیدواریم شما با استفاده از این دوره بتوانید سختی راه را از ذهن خود برداشته و مشتاق به ادامه مسیر و پیشرفت باشید .

آموزش کدهای وردپرس

یکی از سوالاتی که در قسمت نظرات همین دوره با آن مواجه شدیم این بود که آموزش کدهای وردپرس در این وجود دارد ؟؟ و اگر وجود دارد چگونه است ؟ دوستان از آنجایی که دوره ما طراحی و همچنبن برنامه نویسی قالب وردپرس می باشد ، پس قطعا با کدهای وردپرس هم کار خواهیم کرد . اما شاید برخی دوستان همانند موضوع طراحی قالب رسپانسیو وردپرس ، تصورکنند که کدهای وردپرس چیزی جز دستورات و توابع php می باشد که اینطور نیست و شما در قالب ساختار زبان php ، دستوراتی را خواهید آموخت که برای وردپرس تعریف شده و امکان کنترل قسمت های مختلف قالب و سایت را به شما خواهند داد . پس منظور از آموزش کدهای وردپرس در حقیقت آموزش به سبک دوره وردپرسی شو می باشد که در آن شما توسط برنامه نویسی php ، صفحات قالب خود را طبق دستوراتی مشخص و غالبا از پیش تعریف شده داینامیک می کنید .

فصل 1
طراحی قالب Html
شامل 8 جلسه
1
دانلود فایل های مورد نیاز پروژه و ساخت صفحات اولیه
00:24:34
2
ساخت منو اصلی به صورت سه سطحی
00:29:13
3
طراحی اسلایدر و خدمات سایت
00:27:34
4
طراحی بخش اخبار در صفحه اصلی
00:22:04
5
طراحی بخش مطالب پربازدید
00:22:24
6
طراحی فوتر سایت
00:24:56
7
ساخت صفحه جزئیات مطالب
00:25:15
8
طراحی بخش ساید بار ، جستجو و دسته بندی
00:25:03
فصل 2
برنامه نویسی وردپرس
شامل 16 جلسه
1
نصب وردپرس روی سیستم
00:23:21
2
معرفی قالب به وردپرس
00:20:11
3
آموزش کامل هوک ها در وردپرس
00:25:41
4
برنامه نویسی منو ها در وردپرس
00:27:32
5
برنامه نویسی کامل بخش مطالب در وردپرس
00:28:04
6
کار با WP_Query و برنامه نویسی جزئیات مطلب
00:23:33
7
بخش Front-Page , Index و ابزار ها در وردپرس
00:18:20
8
برنامه نویسی صفحات اخبار ، دسته بندی ، جستجو و برچسب
00:23:10
9
برنامه نویسی برگه ها ، برگه های اختصاصی و لوگو
00:20:03
10
برنامه نویسی بخش مطالب مرتبط و نظرات در سایت
00:30:01
11
بهینه سازی کد نویسی در قالب های وردپرسی
00:16:19
12
کار روی UI و UX قالب
00:30:22
13
برنامه نویسی تنظیمات قالب – جلسه اول
00:22:43
14
برنامه نویسی تنظیمات قالب – جلسه دوم
00:21:34
15
برنامه نویسی تنظیمات قالب – جلسه سوم
00:24:46
16
برنامه نویسی تنظیمات قالب – جلسه چهارم
00:22:04
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
دیدگاه های شما
Alis ۰۹ / ۱۴۰۰
5

سلام من تا قسمت 12 دیدم خیلی عالیه لذت بردم. من همزمان که میبینم خودمم هم مینویسم ومیام جلو الان به یک مشکلی خوردم اون قسمتی هدرو فوتر رو از ایندکس جدا میکنیم و تو ایندکس مینویسیم یه اروری میده Undefined function 'get_header'.intelephense(1010) نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم کمک کنید

فیروز بیگلری ۰۹ / ۱۴۰۰

با سلام خدمت شما دوست عزیز, برای دریافت پشتیبانی لطفا از طریق حساب کاربری تیکت ارسال کنید تا راهنمایی لازم جهت حل مشکل به شما ارائه شود

بختی ۰۸ / ۱۴۰۰

سلام من این دوره شما را تا آخر خوندم واقعا عالی و لذت بخش و کامل الان میخواستم بدونم برای ادامه باید چه دوره هایی بخونم تا کلا طراحی سایت را یاد بگیرم ؟؟

امید قدیمی ۰۸ / ۱۴۰۰

با سلام و تشکر از همراهی شما ، خوشحالیم که از دوره رضایت لازم را داشتید ، می توانید از دوره های آموزش طراحی سایت شرکتی یا فروشگاهی استفاده کنید .

farizad ۰۷ / ۱۴۰۰

سلام و وقت بخیر . من در ابتدای آموزش قسمت 13 ، صفحه مربوط به ابزارک های من شبیه اموزش شما نیست فکر میکنم در آپدیت جدید وردپرس تغییر کرده و دقیقا بعد از نوشتن کدها از روی آموزش شما ،ستون چهارم فوتر ، تایتل رو که وردپرسی شو هست رو نمیاره .با توجه به اینکه افتر و بی فور ویجت و افتر و بی فور تایتل رو نوشتم و تایتل رو در قسمت فوتر حذف کردم .قسمت ابزارک رو نمی تونم عنوانی براش بنویسم اصلا قسمتی نداره و فقط قسمت پاراگراف داره .ممکنه بگین چکار کنم؟

امید قدیمی ۰۷ / ۱۴۰۰

با سلام برای حل این مشکل لطفا تیکت بزنید تا مدرس دوره کدهای جدید و نکات لازم را خدمتتان ارائه نمایند . با تشکر

farizad ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام و وقت بخیر از لینک 1 تا 6 و 13 و 23 بدون هیچ مشکلی از فایل زیپ خارج می شوند ولی بقیه موقع اکسترکت ارور میدهند .لطفا رسیدگی کنین.

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام وقت بخیر لطفا برای اکسترکت از آخرین نسخه نرم افزار winrar یا 7zip استفاده کنید . نسخه های قدیمی هنگام اکسترکت ممکن است با مشکل مواجه شوند .

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

من شخصا دانلود را انجام داده و قسمت های 9 و 10 و 11 را اکسترکت کردم بدون هیچ مشکلی خارج شده و پخش شدند . نسخه winrar من 5 هست

محمد هلاورجانی ۰۶ / ۱۴۰۰
5

واقعا بهترین دوره آموزش قالب وردپرسی بود که تا الان شرکت کردم مطمئنا مجموعه آموزشی با این قدرت بهترین دوره های آموزشی را منتشر میکنه و شکی هم در آن نیست . برای آینده و تصمیم گیری در مورد پیشرفت بنظرم منابع درست اهمیت زیادی داره پشتیبانی و تخصص مدرس کاملا در نحوه یادگیری تاثیر داره خوشحالم که با وب سایت شما آشنا شدم استاد

امید قدیمی ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام خدمت شما دانشجوی عزیز دوره آموزش طراحی قالب وردپرس ، خوشحالیم که شما هم جز دانشجویانی هستید که با تلاش و پشتکار تونستید نتیجه مناسبی از این دوره دریافت کنید .

Sajad ۰۶ / ۱۴۰۰
5

این دوره نیاز به تعریف و تحسین نداره همه کسانی که داخلش شرکت کردند میدونن که عالی و فوق العاده هست خیلی خوبه که شما هم با علم و دانشی که دارید به بقیه کمک می کنید کمک کردن همیشه بخشیدن پول یا چیز دیگه نیست این بهترین کمک هست

nasim ۰۶ / ۱۴۰۰
5

برای این دوره چی باید گفت عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی هستین

salin.md ۰۶ / ۱۴۰۰

دوره نامبر وان دارید از این دوره واقعا لذت بردم چیزی که خوشحالم کرد این بود که چقدر ساده و جذاب مطالب ارائه میشدند و مهم تر اینکه دوره تا قسمت اخر کامل تدریس شد و نواقص نداشت در هر صورت خیلی ممنونم این دوره فوق العاده رو به شکل رایگان ارائه کردید امیدوارم هرروز بهتر و بهتر خواهم شد

یونس اصغری ۰۶ / ۱۴۰۰
5

سلام خیلی ممنون بخاطر آموزش رایگان و بی نظیرتون خیلی خوب شد که تنظیمات بخش سفارشی رو هم اضافه کردید برای ایجاد تنظیمات پیچیده باید کلی کد بنویسیم بنظر شما راه جایگزینی برای ایجاد تنظیمات وجود داره که بتونیم ازش استفاده کنیم

فیروز بیگلری ۰۶ / ۱۴۰۰

سلام، با تشکر از نظر لطف شما دوست عزیز برای ایجاد تنظیمات پچیده تر و سریع تر میتوانید از فریمورک cmb2 استفاده کنید که دوره آموزش آن در داخل سایت منتشر شده است

jalil alimi ۰۵ / ۱۴۰۰

بهترین دوره آموزش قالب وردپرس بود که دیدم تقریبا همه آموزش های سایت های صفحه اول را نگاه کردم واقعا بهترین دوره این بود که تا آخرش رفتم دست شما درد نکنه همگی خسته نباشید

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام ممنون ار نظر لطف شما دوست عزیز خوشحال هستیم که آموزش برای شما مفید بوده است .

mehdi jem ۰۵ / ۱۴۰۰
5

از این دوره آموزشی استفاده کردم و واقعا لذت بردم کیفیت فیلم های دوره وردپرس خیلی عالی بود حجم فیلم ها کم بود مطلب ها کامل گفته شده بودند و خیلی شمرده و آرام بود برای اینکه به آموزش های هزینه بالا پرداخت کرد دیدن نمونه کارهای تدریس هم بنظرم خوب هست شما با این آموزش فوق العاده اعتماد کسانی که استفاده می کنند را جلب می کنید

نفس ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام قسمت تنظیمات من برای قسمت خدمات نمیدونم چرا اصلا اطلاعات درست نمایش نمیده . یعنی بقیه قسمت هام درسته شماره تماس و اسلایدر ولی خدمات اصلا کار نمیکنه لطفا کمک کنید اشکال رفع کنم

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

با توجه به اینکه سایر بخش های شما مشکل ندارد حتما کدهایی که نوشتید را داخل فایل functions و همچنین محل نمایش بررسی کنید

نائینی ۰۵ / ۱۴۰۰
5

با اینکه دوره شما رایگان بود من فکر میکردم که ناقص باشه اما خیلی خوشحالم که دانلود کردم واقعا خوب و عالی برای دوستانم که میخوان اطلاع داشته باشند باید بگم خوب و بی نقص هست حتما استفاده کنید چون خیلی موارد را راحت یاد میگیرید ممنون از سایت خوب شما و این آموزش عالییییی با اینکه متاهل هستم اما دوست دارم که ادامه بدم و این شوق با ابن دوره در من بیشتر شد دم همه شما گرم باشه عزیز من هستید

رهنما ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام انشالله حال دلتون عالی باشه من واقعا لذت بردم از اموزش وردپرسی شو واقعا رایگان بودن خیلی کمک کرد بمن تشکر فراوان

عادل ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام خیلی ممنون اموزش عالی و بی نقص برای ادامه هم اموزش رایگان است ؟

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام دوره آموزشی وردپرسی شو تکمیل شده است

سرور ۰۵ / ۱۴۰۰

در این آموزش روش ساختن تفییر فونت ورنگ قالب هم هست ؟ که بتونیم گاها رنگ سایت را عوض کنیم

سمانه دانشی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام برای این موارد از دوره آموزش cmb2 استفاده کنید

پرویز ۰۵ / ۱۴۰۰
5

آموزش خیلی خوب و کاملی بود که البته رایگان بود ممنون از مدرس که کامل و با دقت مباحث را ارائه کردند

john ۰۵ / ۱۴۰۰

کد هایی وردپرس آموزش داده شدند داخل این دوره درسته ؟

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

بله این دوره به شکل برنامه نویسی و کدنویسی است

تاروردی ۰۵ / ۱۴۰۰
5

سلام و تشکر ویژه از مدرس عزیز که آموزش را خیلی خوب و رایگان در اختیار ما قرار دادند سطح اموزش خیلی خوب بود مطالب از صفر گفته شد کیفیت ویدیو ها از خیلی سایت ها عالی تر بود تشکر مجدد دارم بخاطر این دوره کامل

کاربر ۰۵ / ۱۴۰۰

برای شروع قالب وردپرس این آموزش خوب است که اول با این شروع کرد؟

امید قدیمی ۰۵ / ۱۴۰۰

سلام بله از همین آموزش شروع کنید

ثنا رنگرز ۰۵ / ۱۴۰۰
5

انصافا کیفیت آموزش ها خیلی عالی بود و تشکر ویژه دارم از مدرس عزیز آقای قدیمی بزرگوار که با نهایت دقت و حوصله به نحوی تدریس نمودند که با زبان ساده مفاهیم پیچیده را یاد بگیرم امیدوارم همیشه در کنار آموزش های خوب شما پیشرفت کنم

خرید آنلاین