سئوالات متداول این دوره

برای شروع این دوره کافیست به روش کد نویسی پایه قالب های وردپرسی آشنایی داشته باشید . برای این پیشنیاز می توانید در دوره آموزش طراحی قالب وردپرس که داخل سایت قرار داده شده است به شکل رایگان شرکت نموده و نهایتا وارد این دوره شوید .

این پکیج یک دوره پروژه محور و 0 تا 100 می باشد که طراحی قالب و همچنین برنامه نویسی کامل یک وب سایت فروش فایل در آن تدریس شده است . در حقیقت طراحی سایت بدون کد نویسی در این دوره وجود ندارد و برای آموزش برنامه نویسی و فعالیت در بازار کار است .

دوستانی که به شیوه کد نویسی قالب های وردپرس تسلط نسبی ندارند بهتر است اول پیشنیاز این دوره را رعایت کنند و سپس به راحتی وارد این دوره شده و از سرفصل های آن بهره مند شوند . در اینصورت به راحتی و با سرعت در دوره پیش خواهند رفت .

آموزش طراحی قالب وردپرس

دوره آموزش طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و EDD

آموزش جامع طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و EDD با تمامی سرفصل ها ، در این دوره شما یکبار برای همیشه برنامه نویسی وب سایت های فروشگاه فایل به کمک وردپرس و افزونه EDD را یاد خواهید گرفت . برخی دوستان این پکیج را تحت عنوان ” دوره طراحی سایت فروش دوره آموزشی ” جستجو می کنند ، به این دلیل که غالب سایت هایی از این دست ، محصولات و دوره های آموزشی فروش می کنند .

دوستان و همراهان عزیز وب سایت سئو 90 به یکی از پکیج های خیلی خوب در سایت خوش آمدید . شما در این دوره از صفر تا صد بدون تعارف ، طراحی و برنامه نویسی یک وب سایت فروشگاه فایل ، مشابه با وب سایت سئو 90 را یاد خواهید گرفت . این آموزش دقیقا همانند تمامی آموزش ها به شکل 0 تا 100 و پروژه محور در سایت قرار گرفته است . یک دوره فوق العاده را با هم پیش خواهیم برد . دوره جامعی که شما بعد از شرکت در آن قادر به برنامه نویسی بی قید و شرط وب سایت های فروشگاه فایل ها مجازی خواهید بود .

دوره آموزش طراحی سایت فروش فایل دانلودی

اگر ویدئو پیش نمایش را مشاهده کنید حتما با سرفصل های اصلی آشنا شدید ، البته توجه کنید که این سرفصل ها کلی هستد و در داخل دوره قسمت های ریز بسیاری را برنامه نویسی و طراحی خواهیم کرد . این دوره کاملا 0 تا 100 و پروژه محور است و از همان ابتدا شروع به طراحی قالب نموده و تمام طرح سایت را قدم به قدم با هم پیاده خواهیم کرد .

تمامی طرح این قالب به شکل بداهه و توسط ذهن طراح پیاده شده و سعی می کنیم تا طرح مناسب و کاربر پسندی را خلق کنیم . البته اگر با دوره های قبلی ما آشنایی داشته باشید حتما در جریان هستید که در طی دوره و در قسمت های طراحی ، ممکن است به بخش هایی از طرح سایت گاها سر بزنیم و تغییراتی در جهت بهتر شدن قالب اعمال کنیم .

در داخل این دوره نیز به همین ترتیب تمامی بخش های برنامه نویسی از بخش آموزش پایه قالب های وردپرس شروع شده و تا بخش اتمام سایت منطبق بر افزونه EDD پیش خواهیم رفت و مطمئن باشید که یکی از بهترین دوره های طراحی قالب وردپرس را خریداری خواهید کرد . تمام تمرکز مدرسین دوره بر ارائه ساده و البته کامل سرفصل ها استوار است . این دوره پایه فروشگاهی دارد و از این جهت قسمت هایی همچون حساب کاربری ، پرداخت ، حق شرکت در دوره ها و … باید با تمرکز و دقت کافی اجرا شوند . به همین خاطر سعی کردیم تا با صبر و حوصله ، تمامی بخش هایی که برای داشتن یک فروشگاه فایل استاندارد نیاز دارید را خدمتتان ارائه کنیم .

فصل 1 ، طراحی صفحه اصلی سایت
معرفی دوره و سرفصل های کلی00:09:36
 1

دانلود فایل های مورد نیاز پروژه و ساخت صفحات اولیه

ویدئو کامل00:14:38
 2

ساخت منو سایت به صورت سه سطحی

ویدئو کامل00:20:12
 3

طراحی بخش محصولات برگزیده

ویدئو کامل00:24:15
 4

طراحی اسلایدر محصولات

ویدئو کامل00:22:56
 5

تکمیل بخش محصولات برگزیده و جستجو

ویدئو کامل00:22:02
 6

طراحی بخش آخرین دوره ها

پیش نمایش00:20:17
 7

طراحی خدمات و مجله خبری

پیش نمایش00:18:47
 8

طراحی بخش دسته های ویژه در سایت

پیش نمایش00:22:29
 9

طراحی بخش فوتر و تکمیل آخرین محصولات

پیش نمایش00:29:26
فصل 2 ، طراحی صفحات داخلی قالب
 10

طراحی صفحه جزئیات محصول – بخش اول

پیش نمایش00:26:12
 11

طراحی صفحه جزئیات محصول – بخش دوم

پیش نمایش00:24:23
 12

طراحی صفحه فروشگاه ، دسته و جستجو محصول

پیش نمایش00:26:29
 13

طراحی صفحه اخبار و مقالات در سایت

پیش نمایش00:22:05
 14

طراحی بخش دسته بندی ، برچسب و جستجو مطالب

پیش نمایش00:23:32
 15

صفحه جزئیات مطالب – بخش اول

پیش نمایش00:22:15
 16

صفحه جزئیات مطالب – بخش دوم

پیش نمایش00:23:43
 17

طراحی برگه ها و صفحه 404

پیش نمایش00:22:14
فصل 3 ، برنامه نویسی پایه وردپرس
 18

نصب وردپرس روی سیستم

پیش نمایش00:21:52
 19

معرفی قالب به وردپرس

پیش نمایش00:20:10
 20

آموزش سیستم هوک در وردپرس

پیش نمایش00:29:34
 21

برنامه نویسی منو ها در وردپرس

پیش نمایش00:26:27
 22

برنامه نویسی صفحه جزئیات مطالب

پیش نمایش00:30:10
 23

برنامه نویسی ابزارک ها

پیش نمایش00:20:02
 24

آموزش WP_Query در وردپرس

پیش نمایش00:25:10
 25

برنامه نویسی قسمت مجله خبری

پیش نمایش00:26:34
 26

کدنویسی جستجو ، دسته بندی ، برچسب

پیش نمایش00:22:26
 27

برنامه نویسی برگه ها در وردپرس

پیش نمایش00:22:32
 28

برنامه نویسی مطالب مرتبط

پیش نمایش00:26:12

روند آموزش در دوره Edd

یکی از سوالاتی که ممکن است در دوره آموزش طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و EDD برای دوستان عزیز پیش آید این است که روند آموزشی در این دوره چگونه است . با اینکه سرفصل های دوره و همچنین ویدئو معرفی برای شما عزیزان ارائه شده اما خودمان هم قصد داریم تا در این قسمت یک شرح مختصر از نحوه روند آموزش در این دوره خدمتتان ارائه کنیم . همانطور که ممکن است بدانید دوره های جامع سایت سئو 90 تماما پروژه محور و 0 تا 100 هستند و البته بخش های ویژه هم در همه دوره ها برای دانشجو ها ارائه می شود تا مهارت های بیشتری کسب کنید .

در این دوره هم همانند بقیه دوره های پروژه محور ، از یک صفحه خالی وب شروع می کنیم . کم کم با سلیقه و حوصله تمامی المان هایی که نیاز داریم را داخل سایت با هم طراحی می کنیم . در صفحه اصلی قسمت منو ها ، قسمت اسلایدر برای محصولات برگزیده یا محصولات ویژه ، بخشی برای معرفی محصولات جدید در قالب هایی متفاوت ، قسمت خدمات سایت ، قسمت مربوط به دسته بندی های خاص که این قسمت یکی از بخش های ویژه سایت ما است و نهایتا فوتر سایت را در جلسات اولیه طراحی خواهیم کرد .

در برنامه نویسی صفحه اصلی ، بخش هایی را برنامه نویسی خواهیم کرد تا مدیر سایت بتواند خیلی راحت تعیین کند که در این صفحه چه محصولاتی نشان داده شود ، از کدام دسته بندی ها و همچنین به چه تعداد . این قسمت نهایت انعطاف را در اختیار مدیر سایت قرار خواهد داد که از جمله بخش های ویژه در دوره آموزش طراحی سایت فروشگاه فایل با وردپرس و Edd است .

در صفحه اصلی تمامی بخش ها تکمیل خواهند شد و نهایتا بعد از این قسمت ها وارد طراحی صفحات داخلی خواهیم شد . صفحاتی که مورد نیاز هستند مثل صفحات دسته بندی محصولات ، صفحه فروشگاه ، صفحه اخبار و مقالات ، صفحات مطالب و برگه ها ، همه به شکل کامل طراحی خواهند شد تا در بخش های برنامه نویسی مشکلی نداشته باشیم .

در این دوره تمامی بخش هایی که برای یک فروشگاه فایل نیاز است را با هم یاد گرفته و بخش هایی نیز به شما دوستان آموزش خواهیم داد که تحت استاندارد های خود وردپرس نوشته می شوند و هیچ نگرانی از بابت تغییر سایت یا  استایل ها و … در آینده نخواهید داشت . وب سایت هایی که بر اساس یک افزونه برنامه نویسی می شوند ( مثلا افزونه ووکامرس یا Edd ) ، باید به روشی طراحی شوند که با بروز رسانی افزونه ها ، تغییری در کلیت وب سایت ایجاد نشود . این افزونه ها عملا برای راه اندازی سایت باید نصب شوند ، اما هر گونه تغییر در افزونه و خارج کردن کدهای اصلی از داخل قالب ، کاملا نادرست است .

اتصال به درگاه بانکی و امنیت در Edd

در این دوره یک روش برنامه نویسی بسیار استاندارد خدمت شما ارائه خواهیم کرد تا بدون مشکل بتوانید سایت خود را با خیال راحت اجرا کنید . از آنجایی که اینگونه وب سایت ها نهایتا به درگاه های بانکی متصل خواهند شد پس لازم است تا مراحل پرداخت و همچنین تایید تراکنش ها و ایجاد محصول برای کاربر با دانش کافی پیاده شود . در سایت هایی که عملیات پرداخت و تایید تراکنش در آنها وجود دارد ، برخی نکات امنیتی از لحاظ پرداخت باید اجرا شود که گاها شاهد هستیم که افزونه هایی همچون Edd نیز در این مراحل ضعف هایی دارند .

لذا تنها یک برنامه نویس ماهر می تواند اینگونه باگ ها را از قبل شناسایی کند و راه حل آنها را در سایت برنامه نویسی کند . اگر قرار است تا وب سایت ما از طریق پرداخت ، خدماتی را به مشتریان نهایی خود ارائه کند ، پس لازم است تا با حوصله مراحل طراحی ، پیاده سازی و تامین امنیت درگاه بانکی را کنار هم چینش کرد .

درگاه های بانکی واسط و یا درگاه های بانکی مستقیم هر دو می توانند به افزونه Edd متصل شده و عملیات پرداخت را برای ما انجام دهند . شما برای دریافت درگاه های واسط همچون زرین پال ، پارس پال و … معمولا نیازی به اخذ نماد اعتماد الکترونیک ندارید و می توانید با همین درگاه ها عملیات پرداخت را انجام دهید . اما برای درگاه های مستقیم همچون درگاه به پرداخت و سداد و … حتما لازم است تا سایت شما از قبل نماد اعتماد الکترونیک را دریافت کرده باشد . داشتن نماد اعتماد در فروش وب سایت شما بسیار موثر است . چرا که اگر از جنبه حقیقی به موضوع نگاه کنیم امروزه کاربران بدون داشتن نماد اعتماد ، تمایلی به خرید ندارند چرا که از امنیت سرمایه خود واهمه دارند .

در هر صورت شما در این دوره به شکل کامل نحوه اتصال سایت به درگاه های پرداخت واسط و همچنین مستقیم را آموزش خواهید دید . از آنجایی که فروشگاه فایل ما ، محصولات فیزیکی ندارد و تمام محصولات آن به شکل فایل های دانلودی هستند ، پس نگران مسائلی همچون پست و پرداخت در محل و … نیستیم .

طراحی پنل کاربری پیشرفته و امن برای Edd

از آنجایی که وب سایت ما به کاربران خود خدماتی در قالب فایل های دانلود و یا دوره های آموزشی ارائه خواهد کرد پس داشتن یک پنل کاربری برای دانشجویان و خربداران الزامی است . افزونه Edd حقیقتا پنل کاربری بسیار ضعیفی دارد . حتی با شورتکد هایی که در اختیار ما قرار میدهد ، بازهم پنل کاربری بسیار مناسبی ایجاد نخواهد شد . در این دوره قصد داریم تا یک پنل کاربری منظم و کاربر پسند پیاده کنیم .

از آنجایی که اساس کار این افزونه بر پایه شورت کد ها برنامه نویسی شده است ، استفاده درست از آنها و همچنین ویرایش و اصلاح برخی از آنها برای داشتن یک پنل کاربری زیبا و البته کاربردی و امن لازم است . در داخل دوره زمانی که به بخش برنامه نویسی حساب کاربران رسیدیم ، خواهید دید که چقدر هوشمندانه می توانیم این افزونه را تحت اختیار خودمان کنترل کنیم و وب سایت فروشگاهی را با استایل و دیزاین بسیار کاربر پسند کد نویسی کنیم .

البته که این پنل در حالت عادی قسمت هایی همچون ارسال تیکت و … ندارد ( همانند پنل پیشرفته سئو 90 ) چرا که اینگونه بخش ها ، امکانات جانبی محسوب می شوند و حتی در افزونه هایی همچون ووکامرس هم تاکنون ارائه نشدند . اما تمامی سلیقه و البته دانش برنامه نویسی خود را به کار گرفتیم تا پنل کاربری بسیار زیبا و مناسبی برای شما عزیزان طراحی کنیم . امنیت این پنل نیز یکی از قسمت های اصلی است که هم در فرم های ورود و ثبت نام و هم در داخل قسمت های مختلف پنل به آنها توجه خواهیم داشت .

آموزش ویجت نویسی در دوره Edd

یکی از بخش های بسیار جذاب در دوره آموزشی ساخت فروشگاه فایل ، آموزش ویجت نویسی است . ویجت نویسی یکی از بخش هایی است که تخصص برنامه نویسان ماهر است . در صفحه اصلی می توانیم برخی ویجت های خاص جهت کنترل محتوا های دلخواه ایجاد کنیم . البته می توان برای هر قسمت از سایت ، ویجت برنامه نویسی کرد .

آموزش ساخت سایت فروش فایل پیشرفته

داخل صفحه اصلی قسمت هایی تحت دسته بندی های خاص داریم که خوراک ویجت نویسی هستند و می توانیم توسط این ویجت ها ، مشخص کنیم که مطالب و محصولات کدام دسته ها نمایش داده شود . همچنین می توانیم امکاناتی همچون تنظیم تعداد محتوای نمایشی و … را نیز تنظیم کنیم . این کار تماما بستگی به امکاناتی دارد که قصد داریم تا در ویجت برنامه نویسی کنیم .

می توان گفت یکی از بخش های ویژه در داخل دوره آموزش فروشگاه فایل همین بخش ویجت است . قسمت ویجت در حقیقت در بخش برنامه نویسی پیشرفته وردپرس قرار دارد و در بخش های پایه به هیچ عنوان این سرفصل ها تدریس نخواهند شد . پس همانند تمامی دوره های 0 تا 100 در سئو 90 ، در این دوره نیز مهارت های خود را بیشتر از حد سرفصل های عادی افزایش خواهید داد . ویجت نویسی قسمتی بسیار کاربردی است تا آنجایی که حتی برخی از قالب های وردپرس تماما توسط ویجت ها کنترل می شوند .

آموزش تمامی شورتکد های افزونه Edd

این دوره بک دوره پروژه محور است و ما در طول دوره ، هر زمانی که نیاز به پیاده سازی قسمت ها با شورت کد داشته باشیم ، نحوه کار و خروجی شورتکد مد نظر را کامل خدمتتان توضیح خواهیم داد . اما در داخل افزونه شورت کد هایی هستند که ممکن است اصلا در قالب استفاده نشوند . با این وجود سعی کردیم تا قسمتی از این دوره را به آموزش شورت کد های افزونه Edd اختصاص دهیم تا دانشجویان دوره علاوه بر یادگیری طراحی قالب با این افزونه ، تمامی شورت کدهایی که این افزونه در اختیار ما قرار داده است را بخوبی شناخته و هنگام طراحی سایت فروش فایل دانلودی در محل مورد نظر از آنها استفاده کنند .

آموزش افزونه Easy Digital Download

با اینکه این دوره یک آموزش جامع و کامل در رابطه با ساخت سایت فروش فایل است ، با این وجود در وهله اول لازم است تا به نحوه کار با این افزونه آشنا باشیم . قسمت های مختلفی همچون دسته ها ، سابقه پرداخت ، مشتریان ، کدهای تخفیف ( که بسیار مهم هستند ) پیکربندی و … داخل این افزونه هستند .

تمامی این قسمت ها باید به درستی پیکربندی شوند . برای مثال در این افزونه در قسمت هایی همچون کد های تخفیف چندین حالت مختلف وجود دارد که لازم است تا مدیر سایت متناسب با طرح هایی که در ذهن دارد کد های تخفیف را ایجاد کند . تنظیم درست درگاه های بانکی ، مدیریت خرید ها و مشتریان همگی لازم هستند تا بتوانیم فروشگاه و محصولات را به درستی ایجاد کنیم . برخی المان ها به شکل پیشفرض داخل این افزونه نیستند . اما در وردپرس روش هایی وجود دارد که می توانیم به کمک آنها ، قسمت هایی که نیاز داریم را به محصولات اضافه کنیم ( مثلا تعداد جلسه برای دوره و اطلاعاتی از این دست در این افزونه وجود ندارد ) . اما سعی می کنیم تا چند نمونه از این اطلاعات را هم برای محصولات فعال کنیم .

فعال سازی فروش اقساطی برای محصولات

یکی از قسمت هایی که می توانیم در افزونه Edd و وب سایت طراحی شده پیاده کنیم قسمت مربوط به محصولات اقساطی است که البته این قسمت برای دوره های سئو 90 هم وجود دارد . اگر امکان فروش اقساطی و چند بخشی را برای محصولات خودتان قرار دهید ، کاربران می توانند با راحتی بیشتری از محصولات شما استفاده کنند . این امکان را می توان متناسب با سیاست های سایت اجرا کرد .

در دوره های بسیار بزرگ ( از لحاظ هزینه ) معمولا وب سایت ها امکان خرید اقساطی قرار میدهند تا کاربرانی که بر هر دلیل توانایی یا قصد خرید به شکل یکجا ندارند ، دوره یا محصول را به صورت چند بخشی خرید کنند . این امکان همانگونه که مشاهده کردید در وب سایت خود ما هم وجود دارد اما نحوه فعال سازی و تنظیم امکان خرید در سایت باید به درستی انجام شود که در این دوره شما به شکل کامل این بخش را آموزش خواهید دید . اگر همراه ما باشید یک طراح ماهر در زمینه سایت های فروش فایل خواهید بود .

960,000 تومان – خرید