50% تخفیف ویژه دوره طراحی سایت شرکتی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی توسط گروه مهندسی تسهیل شبکه یکی از متخصص ترین و با تجربه ترین شرکت های طراحی وب سایت در کشور ، بدون محدودیت در خدمات و امکانات . ما قادر هستیم تا هر نوع وب سایتی را برای شرکت و مجموعه شما طراحی کنیم . قدرت مجموعه ما در نداشتن محدودیت های طراحی و برنامه نویسی برای طراحی سایت انواع شرکت ها است . در هر زمینه کاری که هستید می توانید همین حالا از ما مشاوره رایگان دریافت نموده و پروزه خود را از همین امروز استارت بزنید . طراحی وب سایت های شرکتی گزینه های زیادی دارد و همچنین دانستن برخی نکات مهم در مورد آن خالی از لطف نیست پس توصیه می کنیم مطالب موجود در این صفحه را مطالعه فرمائید تا به دانش خود در این زمینه بیفزائید .

برخی از نمونه کارهای شرکتی

نمونه سایت های طراحی شده توسط مجموعه ما بسیار زیاد هستند از این جهت نمایش تمامی آنها در این بخش ممکن نیست به همین دلیل بخشی از آنها را جهت سنجش کیفی کار خدمتتان ارائه کردیم . توجه داشته باشید که نمونه کارهای اختصاصی اکثرا توسط سلیقه خود کارفرما اجرا می شوند و تغییراتی که بعدا در انها انجام می شود پس از زمان تحویل نمونه کار است و ما سعی می کنیم تا پیش نمایشی از نسخه های اولیه و اصلی تحویل داده شده به کارفرمایان محترم را در این بخش خدمتتان نمایش دهیم . نمونه کارهای این قسمت آخرین پروژه های ما از دسته بندی شرکتی هستند .

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی

ممکن است وب سایت شما از لحاظ طراحی ضعیف باشد و مشاهده کنندگان وب سایت شما ، به خاطر همین طراحی ضعیف اصلا به جزئیات شرکت شما دقت نکنند و سراغ وب سایت دیگر و شرکت دیگری بروند . از این جهت است که اکثر شرکت ها بر روی طراحی خاص وب سایت خود حساس هستند و در مراحل اولیه طراحی سایت مدت زمان زیادی را صرف طراحی ظاهر سایت خواهند نمود . شرکت هایی که کار آنها طراحی و دیزاین می باشد ( در هر زمینه ای ) بیشتر از همه به طراحی و ظاهر گرافیکی وب سایت های خود اهمیت می دهند به این دلیل که مشتری و کاربر هدف آنها ، با دیدن وب سایت یک تصویر کلی از آن شرکت در ذهن خودش ایجاد خواهد نمود و همین تصویر است که او را تبدیل به مشتری خواهد نمود . پس همانگونه که گفته شد وب سایت شرکتی به عنوان یک محل معرف برای شرکت مدنظر است .

توضیح کلی درباره سایت شرکتی

سایت های شرکتی از جمله سایت هایی هستند که صرفا به عنوان یک سایت مطرح نیستند بلکه یک محل شاخص برای آن شرکت محسوب می شوند . درواقع وب سایت یک شرکت ، دقیقا نشان دهنده وجه آن شرکت است که به نوعی به یک شناسنامه معرف تبدیل شده است . شما به عنوان صاحب یک شرکت و کسب و کار می توانید خدمات ، محصولات ، پرسنل و سایر بخش های شرکت خودتان را در قالبی سازمان دهی شده و منظم در بستر یک وب سایت به علاقمندان و مشتریان حوزه خودتان ارائه نمائید . می توان گفت برای اکثریت کسب و کار ها امکان انتقال به بستر وب سایت وجود دارد اما به شرطی که به شکلی اصولی و مهم تر از همه با اهداف مشخص این کار انجام شود . به دلیل مزایای خاصی که یک وب سایت برای شرکت فراهم می کند ، طراحی سایت های شرکتی مورد توجه زیادی قرار گرفتند .

روش های مختلف طراحی سایت شرکتی

برای طراحی سایت شرکتی چندین روش مختلف وجود دارد که بسته به هر یک از این روش ها مسلما هزینه های طراحی سایت هم متفاوت هستند و این روش ها وجه تمایزی برای شرکت های مختلف هستند که از کدام روش ها و چگونه بهره بگیرند تا بتوانند پروژه نهایی شما را تحویل دهند . البته در بین این روش ها نیز یک بررسی کلی انجام خواهیم داد تا ویژگی هریک را بررسی کنیم و شما بسته به نیاز و همچنین هزینه مدنظر ، روش طراحی سایت خودتان را انتخاب کنید و از شرکت هدف تقاضای طراحی با آن روش را داشته باشید . “” 1 – طراحی سایت با قالب آماده و CMS آماده 2 – طراحی سایت با قالب اختصاصی و CMS آماده 3 – طراحی با CMS اختصاصی و قالب اختصاصی “” که هر یک از این سه روش را در ادامه به شکل کامل بررسی خواهیم نمود .

سایت شرکتی ارزان قیمت

طراحی سایت شرکتی ارزان قیمت

یکی از مواردی که مطمئنا خیلی از صاحبان کسب و کارها در ابتدا به دنبال آن هستند طراحی سایت شرکتی با قیمتی ارزان تر می باشد . مطمئنا خودتان هم قبل از اقدام به طراحی سایت با این روش ، حدس زدید که طراحی سایت با قیمتی ارزانتر حتما امکانات وب سایتی که باهزینه بالاتر طراحی و تحویل داده می شود را نخواهد داشت اما بسته به نیاز و برنامه ریزی شرکت شما ممکن است برای مدتی کار شما را راه اندازد اما وب سایت های ارزان قیمت معمولا توسط قالب های آماده و سنگین تحویل داده می شوند و برای بهینه سازی معمولا خیلی مناسب نیستند و شما باید هزینه های زیادی متقبل شوید تا این وب سایت را مطابق سلیقه خود نموده و بر روی بهینه سازی آن هزینه نمائید . وب سایت های ارزان قیمت می توانند تحت شرایط مختلف طراحی شوند . ممکن است همه امکاناتی که شما مدنطر دارید داخل آن باشد اما از نظر سرعت برای شما کارایی لازم را نداشته باشد . و یا ممکن است این وب سایت توسط قالب اختصاصی پیاده سازی شود اما امکانات نهایی آن فعلا کمتر باشد وهزینه زیادی متحمل شما نگردد تا اینکه طبق برنامه ریزی شما در زمان مشخص ، شرکت طراح سایت شما امکانات جدید تری به سایت شما اضافه نماید و هزینه های بیشتر را در ادامه پرداخت نمائید . پس سایت ارزان قیمت لزوما همیشه بدنیست و لزوما همیشه خوب هم نیست و باید دید شیوه طراحی این وب سایت و قرارداد مربوط به طراحی آن چگونه است !

لیست قیمت طراحی انواع سایت های شرکتی
 1

سایت شرکتی با قالب آماده و امکانات پایه

شروع قیمت از 1 میلیون تومانتحویل در 1 هفتهبسیار ضعیف
 2

سایت شرکتی با قالب اختصاصی و امکانات پایه

شروع قیمت از 2 میلیون تومانتحویل در مدت 2 هفتهامکان ارتقا
 3

طراحی سایت شرکتی با قالب اختصاصی و امکانات اختصاصی

شروع قیمت از 3.5 میلیون تومانتحویل 3 الی 4 هفتهپیشنهادی ما
 4

سایت شرکتی با فروشگاه آنلاین آماده

شروع از 4 میلیون تومانتحویل در 4 هفتهخوب و کارآمد
 5

وب سایت شرکتی با فروشگاه آنلاین اختصاصی

شروع قیمت از مبلغ 6 میلیون تومانتحویل 45 روزهبسیار کامل

طراحی سایت شرکتی با قالب آماده و CMS آماده

این اولین روش ازسه روش مربوط به طراحی سایت شرکتی است که در حالت کلی هزینه کمتری دارد به همین دلیل بساری از مجموعه هایی که قصد دارند هزینه کمتری نموده و صرفا یک وب سایت داشته باشند بیشتر تمایل به استفاده از این روش دارند . در این حالت سرعت تحویل وب سایت شما بسیار بالاتر است و ممکن است تا یک هفته وب سایت شما آماده شود به این دلیل که هم سیستم مدیریت محتوا و هم قالب وب سایت شما آماده می باشد و پس از تصمیم گیری در مورد طرح نهایی ، قالب مد نظر روی سیستم مدیریت محتوا نصب شده و پکربندی اولیه انجام خواهد شد تا سایت آماده تحویل گردد . سرعت تحویل سایت در این روش بالا و هزینه شما بسیار پایین تر است اما سرعت اجرای وب سایت شما پایین تر و امکان ایجاد تغییرات در آینده داخل آن دشوار تر است . همچنین به دلیل عمومی بودن قالب های آماده ، این قالب ها معمولا سنگین هستند و برای بهینه سازی زحمت زیادی را می طلبند . سیستم مدیریت محتوا دراین روش معمولا وردپرس است .

طراحی سایت با قالب اختصاصی و CMS آماده

این روش از نظر هزینه ، ایجاد تغییرات و سرعت بسیار متناسب تر است و اکثر شرکت ها و حتی فروشگاه های اینترنتی از این روش استفاد می کنند . در این حالت سیستم مدیریت محتوا معمولا گزینه هایی مثل وردپرس ، مجنتو و … است و قالب نهایی و ظاهر وب سایت شما کاملا اختصاصی طراحی خواهد شد . یعنی شرکت طراح سایت ، دست شما را باز خواهد گذاشت تا بتوانید هر طرح و امکاناتی که مد نظر دارید را ارائه نمائید و تیم طراحی و برنامه نویسی ، قالب شما را با امکانات مد نظر ، طبق سیستم مدیریت محتوای مورد نظر ، طراحی و برنامه نویسی نماید که این روش بسیار مرسوم و معقولانه است . وب سایت های بزرگ کشور ما حتی وب سایت خود مجموعه سئو 90 نیز با همین روش طراحی شده است . هزینه این روش کمی بالاتر از روش اول است اما سرعت اجرای وب سایت بالاتر و همچنین امکان انجام تغییرات بسیار راحت تر است . بهینه سازی نیز با سرعت و راحتی بالایی انجام خواهد شد .

طراحی با CMS اختصاصی و قالب اختصاصی

حالت سوم که طراحی با سیستم مدیریت اختصاصی و قالب اختصاصی است . توجه داشته باشید که در این حالت به سختی می توان قالب آماده پیدا کرد ، به این دلیل که سیستم مدیریت محتوا به شکل تماما اختصاصی برنامه نویسی خواهد شد و از همین جهت قالب متناسب با آن می تواند تنها قالبی باشد که خودمان به شکل اختصاصی آن را طراحی نموده ایم . در طراحی سایت شرکتی ، این روش هزینه نسبتا بیشتری نسبت به دو روش قبلی دارد . در این حالت هم سیستم مدیریت ، و هم قالب به شکل اختصاصی از ابتدا طراحی و برنامه نویسی خواهد شد . مسلما این روش مدت زمان زیاد تری برای تحویل نیاز دارد ، از یک ماه تا چند ماه و هزینه آن نیز بیشتر است اما مهم ترین ویژگی آن ، تماما و کمالا اختصاصی بودن قالب و سیستم مدیریت محتوای سایت شماست . این روش معمولا برای وب سایت های بسیار بزرگ با امکانات پیچیده تر مناسب است و برای طراحی وب سایت های شرکتی و کوچک ، سایت های فروشگاهی و … حالت دوم بسیار مناسب است .

سایت شرکتی فوری

سوالات متداول

سایت های شرکتی امکانات مشخصی دارند از این جهت با در نظر گرفتن تمامی موارد دخیل در پروسه طراحی سایت و همچنین روش طراحی ، این مدت زمان ممکن است از 1 هفته تا 2 ماه متغیر باشد که البته زمان میانگین معمولا 1 ماه است .

با توجه به توضیحاتی که در بالا ارائه شد اگر روش طراحی سایت شما از نوع دوم ( طراحی با CMS آماده و قالب اختصاصی ) و روش سوم ( CMS اختصاصی و قالب اختصاصی ) باشد ، می توانید بدون محدودیت هر امکاناتی را در آینده به سایت اضافه کنید .

سایت های شرکتی از طیف وب سایت هایی هستند که برای عموم شرکت ها می توانند مناسب باشند و طراحی شوند . قبل از هرچیزی هدف خودتان را مشخص نمائید و سپس جهت مشاوره بیشتر با مجموعه ما تماس حاصل نمائید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد .

تمامی وب سایت ها امکان سئو و بهینه سازی دارند لذا از این جهت نباید نگران بود . با توجه به محتوای وب سایت و نحوه طراحی آن می توان طی یک روند مناسب و برنامه ریزی شده بهینه سایت را شروع کرد و تولید محتوا نمود .

هزینه طراحی تماما بستگی به امکانات و مهم تر از همه نحوه طراحی سایت دارد . معمولا هزینه ها می توانند با توجه به روش طراحی از 1 میلیون تا 10 میلیون تومان متغیر باشند که البته باز هم این رقم ها قطعی نیستند و باید امکانات سایت را مد نظر داشت .

بهترین روش طراحی سایت شرکتی

همانگونه که مختصر اشاره ای هم شد ، اگر بخواهیم از بین سه روش گفته شده یک روش را به عتوان بهترین روش انتخاب کنیم میتوان گفت بهترین حالت برای طراحی وب سایت های کوچک تا نسبتا بزرگ همان روش دوم است . یعنی با سیستم مدیریت قدرتمند که از پیش برنامه نویسی شده است ، قالب اختصاصی سایت را طراحی نمائید . در این حالت هم هزینه شما پایین تر است ، و هم مدت زمان نسبتا مناسبی برای تحویل نیاز دارید و هم اینکه سایت شما جلوه تماما اختصاصی دارد چرا که سیستم مدیریت را فقط مدیر سایت مشاهده می کند و برای کاربران فقط ظاهر قالب مهم است . روش توصیه شده ازطرف ما استفاده از روش دوم است چرا که هزینه شما نسبتا مناسب تر است و جهت ایجاد تغییرات در آینده با مشکل خاصی مواجه نیستید و خیال شما راحت است .

امکانات سایت شرکتی

زمانی که یک سایت شرکتی طراحی می شود ، امکانات زیادی را می توان در آن در نظر گرفت ؟ وب سایت های شرکتی یکی از وب سایت های جذاب هستند . بیش از 50 درصد وب سایت هایی که عموم شرکت های طراحی سایت تحویل می دهند ، وب سایت های شرکتی هستند . از این جهت این وب سایت ها بسیار مورد توجه هستند .وب سایت های شرکتی امکانات متفاوتی می توانند داشته باشند از جمله “” بخش معرفی خدمات ، بخش معرفی نمونه کارها ، بخش معرفی محصولات ( درصورت لزوم بخش فروش هم راه اندازی می شود ) ، بخش مقالات ، بخش گالری ویدئویی ، تصویری ، بخش گواهینامه ها و افتخارات ، بخش اسلایدر ها ، دسته بندی های اختصاصی و … “” این موارد مهم ترین گزینه هایی هستند که می توان در سایت های شرکتی استفاده کرد . بقیه بخش ها ممکن است به دلخواه کارفرما و صاحب سایت در آن گنجانده شود .

ممکن است لوکیشن ها ، گالری ها ، چند نمونه خدمات ، انواع مختلف اسلایدر ها ، پنل های دسترسی ، خبرنامه ، فرم های تماس با مدیریت و …. به پیشنهاد کارفرما اضافه شود . اما بخش هایی که در بالا گفته شد بخش های کلی در طراحی سایت شرکتی هستند . بخش نمونه کارها و بخش خدمات ، عضو جدایی ناپذیر در طراحی سایت شرکتی هستند . اگر وب سایت شما توسط شرکت طراحی سایت اجرا می شود ، حتما در نظر داشته باشید که بخش نمونه کارها در قالب باشد ، حتی اگر شما نمونه کاری هم در ابتدای کار به شرکت ارائه نکرده باشید حتما بخش افزودن باشد تا در آینده خودتان اضافه کنید .

طراحی سایت برای شرکت دکوراسیون و طراحی

شرکت هایی که در زمینه طراحی و دکوراسیون داخل فعالیت می نمایند ( کابینت ، کاغذ دیواری ، سنگ مصنوعی ، طراحی دکوراسیون ، نوپردازی و … ) یکی از کسب و کارهایی هستند که می توانند تمامی نمونه کارهای خود را در قالب وب سایت وارد نموده و سازمان دهی کنند . از آنجایی که کار این شرکت ها براساس طراحی  و زیبا سازی است لذا به طراحی و ظاهر وب سایت بسیار اهمیت میدهند و از این جهت معمولا شیک ترین وب سایت هایی که در بستر وب مشاهده می کنیم وب سایت شرکت های طراحی و دیزاین هستند . این شرکت ها نیز می توانند داری نمونه کار ، محصول یا اعضای تیم و خدمات خاصی باشند که بدون مشکل می توانند این موارد را در سایت به نمایش بگذارند . نمونه کارهای متفاوت وجه تمایز شرکت ها طراحی از یکدیگر است بنابراین تمرکز روی بخش نمونه کار در این وب سایت ها بسیار مهم است .

طراحی سایت برای شرکت ساختمانی و عمرانی

شرکت های ساختمانی ، عمرانی و همچنین فنی مهندسی از جمله شرکت هایی هستند که می توانند با داشتن یک وب سایت کسب و کار خودشان را بخوبی سازمان دهی نمایند . شرکت های ساختمانی دارای محصولات قابل فروش ، نمونه کارها ، تیم های مجرب و خدمات مختلف هستند که می توان بخوبی تمام این بخش ها را در قالب یک وب سایت سازمان دهی نمود . نمونه کارها و همچنین محصولات هدف اصلی در وب سایت های شرکتی هستند به همین دلیل توجه زیادی به این دو بخش در وب سایت های ساختمانی و شرکت های عمرانی می شود . شاید دعوت از مشتریان و ارائه یک آلبوم از نمونه کارها به آنها کاری با پرستیژ بالا نباشد اما نمایش نمونه کارها در قالب یک وب سایت و یا ارائه نوع و قیمت محصولات در یک جدول مناسب کاری بسیار حرفه ای و ارزشمند تر باشد . اینگونه شرکت ها حتما به یک وب سایت نیاز دارند .

طراحی سایت برای کارخانجات

شرکت ها همیشه داخل فضای دفتری نیستند ، گاها هم در قالب کارخانه ها و واحد های تولیدی بزرگ فعالیت می کنند که در اینصورت اساسا با نام کارخانه مد نظر شناخته می شوند . کارخانه ها به دلیل دیده شدن در بین عموم مردم از طریق محصولاتی که تولید می کنند ، نیاز دارند تا در فضای مجازی هم دیده شوند . امروزه کمتر کارخانه و واحد تولیدی صنعتی را می توان یافت که وب سایت نداشته باشد پس شما هم نباید از قافله عقب باشید و پا به پای رقبای خود حرکت کنید . یکی از بخش هایی که در سایت های مربوط به کارخانجات همواره وجود دارد ، قسمت نمایش خط تولید های قدرتمند است . ازاین جهت یک گالری تصاویر بسیار زیبا ، در کنار معرفی خدمات و یا بخشی برای پرسش و پاسخ ، فرم های جذب و گزینش نیرو و … قسمت هایی هستند که با توجه به نیاز پروژه می توان در آن ایجاد کرد .

طراحی سایت برای شرکت بیمه

شرکت های بیمه هم از جمله مجموعه هایی هستند که می توانند به راحتی خدمات خود را در قالب یک وب سایت سازمان دهی نمایند . aرکت های بیمه معمولا دارای لیست های قیمت متعددی هستند که اگر بتوانند بخش بروز رسانی این قیمت ها را مدیریت نمایند می توان بهینه سازی مناسبی روی آنها انجام داد . فرم های استعلام قیمت و یا ثبت بیمه نامه ها از جمله خدماتی هستند که می توان در سایت های بیمه ارائه نمود . از آنجایی که قیمت همواره یکی از فاکتور های مورد جستجو کاربران اینترنت است لذا می توان با کار کردن روی این بخش مخصوصا در سایت هایی همچون شرکت های بیمه ، یک وب سایت بسیار مناسب جهت توسعه کسب و کار و درآمد داشت . در این مورد ارائه یک مشاوره اصولی حرف اول را می زند . برای مشاوره در رابطه با طراحی سایت های خدمات بیمه حتما یک مشاوره مهمان ما باشید .

نکاتی مهم در مورد قالب سایت های شرکتی

با اینکه در حال حاضر قالب های سایت های شرکتی اکثرا شبیه هم هستند ، متفاوت بودن در این زمینه بسیار مهم است . از نظر ما یک جمله مهم وجود دارد که فقط در سئو 90 گفته می شود : اگر شرکت شما برایتان مهم است ، از قالب آماده استفاده نکنید ! قالب های آماده سایت های شرکتی ، مسلما قبل از شما به چندین نفر و چندین شرکت دیگر ارائه شده اند یا فروخته شده اند . از همین جهت زمانی که کسب و کار شما روی سایت ظاهر می شود ممکن است کاربران هنگام ورود به سایت شما ، متوجه نشوند که دقیقا در وب سایت کدام شرکت قرار دارند . به این دلیل که وب سایت های زیادی دقیقا با همین طرح در حال کار هستند . همانگونه که در حال حاضر قالب های زیادی دقیقا با طرح و رنگ قالب فروشگاه اینترنتی دیجی کالا طراحی شده اند و هزاران فروشگاه اینترنتی آن را خریده و در حال کار هستند .

بسیاری از افراد هنگا ورود به این سایت ها حتی به آدرس و لوگو سایت هم توجه نمی کنند و صرفا به محض یافتن محصول مورد نظر ، فوری خرید را انجام می دهند . پس از این جهت اگر قصد تبدیل شدن به یک برند را دارید ، حتما از قالب اختصاصی استفاده کنید . برای شما ممکن است هزینه زیادی داشته باشد اما از ابتدا کار شما بر یک اساس محکم طراحی شده است و مطمئن هستید که تمامی حقوق سایت کاملا متعلق به شماست و اعمال هرگونه تغییرات در آینده به سادگی توسط شرکت طراح سایت شما صورت خواهد گرفت . سایت های شرکتی یکی از بستر های مناسب برای انتشار ویدئو است . درواقع از نظر سئو و بهینه سازی سایت های شرکتی ، داشتن ویدئو در وب سایت بسیار تاثیر گذار است . از این جهت شرکت های بسیاری تا جایی که حریم شرکت به آنها اجازه می دهد ، از مراحل تولید محصولات ، نحوه ارائه خدمات و یا بررسی مسائل کارشناسی ، ویدئو تهیه نموده و در سایت منتشر می کنند .

سئو و بهینه سازی سایت های شرکتی

نکته مهمی که در حال حاضر در دنیای طراحی سایت مطرح است ، موضوع سئو و بهینه سازی سایت ها است . عملا در حال حاضر وب سایت هایی که قصد رشد و توسعه داشته باشند ، تنها طراحی کردن سایت کافی نیست پس با توجه به این موضوع طراحی سایت شرکتی هم صرفا کافی نخواهد بود . پس از اینکه وب سایت طراحی شد تازه موضوع شروع می شود . مخصوصا در مورد وب سایت های شرکتی ، زمانی که طراحی سایت شرکتی انجام شد و به اتمام رسید ، برای نتیجه گیری از این وب سایت باید روی بهینه سازی سایت تمرکز کرد . بهینه سازی موضوعی بسیار مفصل است و در مقاله مربوط به سئو به شکل کامل توضیح داده شده است . همینقدر بدانید که اگر نیت شما از طراحی سایت شرکتی یا هر وب سایتی نتیجه گرفتن از آن است ، حتما باید وب سایت خود را برای خدماتی که در نظر دارید بهینه سازی کنید .

بدین منظور که اگر خدمات شما فروش محصولات صنعتی است ، زمانی که داخل موتور های جستجو همچون گوگل کلمه ” خرید دستگاه موتورشویی ” جستجو می شود وب سایت شما جزء 10 سایت برتر در صفحه اول نتایج باشد . پس اگر هدف شما توسعه و رشد کسب و کار و نتیجه گرفتن از سایت است حتما با یک مشاور سئو در زمینه بهینه سازی سایت مشاوره نمائید تا پس از یررسی وضعیت کلی وب سایت و همچنین کلمات کلیدی که مد نظر دارید ، شرایط بهینه سازی سایت شما را خدمتتان اعلام کنند . همچنین گروه سئو 90 با اتکا به دانش و تجربه چندین ساله خود ، در زمینه طراحی سایت شرکتی ، فروشگاهی و … و همچنین بهینه سازی انواع وب سایت ها ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد .

سایت های شرکتی با توجه به میزان سختی کلمه و میزان فعالیت رقبا بهینه سازی می شوند . از این جهت ممکن است پروسه بهینه سازی تا صفحه اول گوگل از 2 ماه تا 12 ماه متغیر باشد که معمولا بازه میانگین آن بین 2 تا 6 ماه می باشد .

طراحی سایت و برندینگ

اگر مطالبی که در ستون کناری در مورد طراحی سایت رایگان خدمتتان نوشتیم مطالعه کرده باشید مطمئنا می دانید که برندینگ اصل اول در طراحی سایت است . کلا هدف شما از طراحی سایت نباید صرفا داشتن یک صفحه باشد چرا که خیلی از کسب و کار ها با همین اشتباه برای خود مشکلات زیادی تراشیدند به این دلیل که همان زمان که موعد جذب مشتری بود ، با وب سایتی در وجه نامناسب مشتریان خود را از دست دادند . پس اگر قرار است هزینه کنید ، این هزینه را هوشمندانه خرچ کنید و به نوعی برای خود کسب و کار آنلاین بسازید که نگهداری ، توسعه و استفاده از آن بسیار راحت باشد . دوستانی که در این صفحه هستند مطمئنا به دنبال تبدیل شدن به یک برند هستند . داشتن یک وب سایت اولین و مهم ترین قدم شما در تبدیل شدن به یک برند است . زمانی که کسب و کار شما در قالب یک سایت شیک نمایش داده می شود شما به عنوان یک برند شناخته خواهید شد .

البته تبدیل شدن به یک برند مراحل زیادی دارد اما این فرآیند در قالب وب سایت و به کمک آن بسیار راحت تر و سریع تر است چرا که مخاطبان هدف ما بسیار زیاد هستند و می توانیم بخوبی خدمات خود را نمایش دهیم . هدف از بیان این مطلب این نبود که هزینه های بسیار گزاف برای داشتن سایت خود صرف کنید . اما پرداخت هزینه معقولانه برای طراحی سایت ، آینده کسب و کار شما و همچنین داشتن یک کسب و کار سود ده را تضمین می کند . پس اگر در فکر برندینگ هستید تماما از دنیای سایت های آماده دوری کنید .

طراحی سایت شرکتی رایگان

ممکن است در بین بازار طراحان سایت ، برای یکبار هم که شده با جمله طراحی سایت شرکتی رایگان یا کلا طراحی سایت رایگان مواجه شده باشید ؟ اما آیا این وب سایت ها کارائی لازم را دارند و واقعا می توان وب سایتی برای خود داشت که به شکل رایگان به ما تحویل داده شده باشد ؟ در مورد سایت های رایگان باید گفت چندین موضوع مختلف وجود دارد چرا که شرکتی که سایت رایگان به شما ارائه می کند حتما سیاست های خاصی مد نظر دارد تا از طریق ارائه این سایت به شما به آن اهداف برسد . یک نمونه ساده از سایت های رایگان شرکت هایی هستند که این وب سایت را در ازای ارائه خدماتی به شما میدهند . برای مثال وب سایت شرکتی با امکانات اولیه را به شما تحویل میدهند که در اغلب موارد شما کنترل بسیار زیادی روی قسمت های آن ندارید و عملا محتوای داینامیک در داخل آنها بسیار کم تغییر می کند که بازهم به نوعی وابستگی بین شما و شرکت طراح ایجاد خواهد شد .

در این بین با درج یک یا چند تبلیغ از شرکت خودشان به بازاریابی و جذب مشتری می پردازند . اگر بخواهیم تا واقعیت را بیان کنیم باید گفت که اینگونه سایت ها حقیقتا برای شما که قصد دارید تا یک برند باشید و هزینه و زمان روی محل کسب و کار آنلاین خودتان صرف کنید اصلا مناسب نیست و توصیه می کنیم به هیج عنوان سراغ اینگونه پیشنهاد ها نروید . شمایی که در فکر کسب درآمد و توسعه کسب و کار خود هستید نباید با اینگونه پیشنهادات که مالکیت را از شما سلب می کنند وسوسه شوید و حقیقت امر هم چیزی جز این نیست .

12 دیدگاه ثبت شده است
5
نظرات ارزشمند شما

وب مستر :سلام برای قالب آماده و رایگان نوشتید که خوب نیستند من یه سایت گرفتم توی یک نمایشگاه خوب هم بود 4 سال هم برام کار کرد

مدیر ارشد :این موضوع بستگی داره که میزان انتظار شما از سایت چی هست اما برای سرمایه گذاری و کسب درآمد اصلا مناسب نیست

محمد :سلام برای طراحی سایت شرکتی میانگین هزینه ها چه مقدار میتونه باشه ؟؟ ممنون

مدیر ارشد :با سلام بسته به امکانات قیمت ها از 1 تا 10 میلیون تومان میتوانند تغییر کنند

جمال زاده حجت :سلام خسته نباشید موفق باشید من سه تا سوال دارم اول چرا وقتی سایت های شرکتی طراحی می شوند از اونها خیلی زیاد کپی میشه . دوم چجوری امکان داره موقعیت شرکت را از نقشه ها گوگل جابجا کرد و تغییر داد . سوم برای ساخت گوگل پلاس چه چیزی لازم هست ؟ ببخشید اگر زیاد بود

مدیر ارشد :پاسخ سوال اول به دلیل عدم رعایت قوانین کپی رایت و تنبلی . سوال دوم باید در جیمیل لاگین کنید و داخل گوگل مپ لوکیشن مورد نظر را پیدا کنید و درخواست ویرایش دهید . سوال سوم گوگل پلاس کلا دیگه سرویس نمیده و جمع شده . تشکر

رضا پور فریده :برای سایت شرکت نماد اعتماد حتما لازم هست؟بمن گفتن باید هزینه نماد روهم پرداخت کنم چون حتما باید نماد اعتماد توی سایت باشه دراین مورد میشه خواهش کنم راهنمایی کنید منو

مدیر ارشد :با سلام . نماد اعتماد فقط زمانی نیاز هست که شما قصد راه اندازی فروشگاه و فروختن اجناسی در سایت را دارید . در غیر اینصورت و در صورت عدم فروش ، نماد اعتماد به هیچ وجه نیاز نیست .

پور جواد :برای سایت واسه شرکت و اینکه قالبش رو خودمون توسط گرافیک کار بهتون بدیم ممکن هست که عین همون طرح پیاده بشه برای ما ؟ که البته حالت موبایل هم خیلی برای ما مهمه چون میخواهیم شبیه اپلیکیشن باشه داخل سایت

مدیر ارشد :با سلام و عرض ادب . بله هر طرحی که در ذهن دارید یا گرافیک کار زحمت طراحی اون رو کشیدند تماما داخل سایت شما قابل پیاده سازی هست .

زمانی :سلام خسته نباشین خیلی ممنون برای سایت شرکت ساختمان که داخلش فروشگاه هم باشه امکان طراحی هست ؟ یعنی مثلا داخلش بشه مصالح و یراق الات و ... هم فروش کرد یعنی با بخش فروش ؟ و اینکه هزینه اش چقدر میشه حدودا

مدیر ارشد :با سلام و عرض ادب . بله همچنین امکاناتی کاملا قابل پیاده سازی است . امکان فروش محصولات در سایت های شرکتی بدون مشکل میتونه وجود داشته باشه . اما در مورد هزینه ها باید مشخصات کامل طرح شما مورد بررسی قرار بگیره . تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *